Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik jobb? Ha egy átlagos...

Melyik jobb? Ha egy átlagos alkatú, nem gebe lánynak teljesen lapos a melle, vagy ha felszed egy kicsit (nem elhízásról beszélek! ) és még mindig kicsi, de kerek szép dekoltázsa lesz, viszont a többi "része" is gömbölyödik kicsit?

Figyelt kérdés
Ha soványabb vagyok jobban tetszem magamnak, (max 5-6 kilóról beszélek), viszont nemrég felszedtem egy kicsit, és mindenki el volt ragadtatva, hogy milyen csinos vagyok úgy, milyen szép a dekoltázsom. Életemben először van mellem. Eddig két "gomb" volt a bordáimon. Viszont erős csontú vagyok, és ahogy felszedtem, egészében olyan masszívnak érzem magam. Sose voltam gebe vékony. Lehet, hogy csak vigasztalni akarnak? Fogyókúrázzak? Vagy maradjak így? Ti melyiket választanátok? Hozzá kell tennem, hogy a kisebb súlyt csak folyamatos koplalással tudtam elérni és napi sporttal. Elegem lett a koplalásból, kicsit elengedtem magam (a sportot nem adtam fel!), ebből adódik a felesleg.
2009. júl. 25. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen ha mindenhol gömbölyödik..:D

Egy nő éppen ezért nő.

2009. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom az előttem hszólásához! Ha nagyon látod hogy ott hízol ahol nem kéne, akkor abbahagyod az evést és koplalsz ha úgy gondolod. :) Bár szerintem a pasiknak jobban tetszenek azok a csajok akiken van mit fogni :)
2009. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)))
2009. júl. 25. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Maradj úgy ahogy jól érzed magad, mindenkinek más tetszik de téged ne mások véleménye érdekeljen. Én normál testalkatú vagyok szinte mellek nélkül mert így érzem jól magam, na meg amúgy sem tudnék hízni:)
2009. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

ahogy neked a legjobb. vannak pasik akik csak a vékonyakat szeretik, akiken nincs mit fogni, és vannak olyan pasik akik a nemvékony, van rajta mit fogni lányokat szeretik. ez megoszlik, felesleges ezzel foglalkozni, h melyik pasinak mi jön be.

a lényeg h te jól érezd magadat, mert az kisugárzik kívülre, és 2szer olyan jól fogsz kinézni, mint ahogy kinézel.

2009. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!