Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » H lye libának/rögeszmésnek (...

H lye libának/rögeszmésnek ( (ezt anyám mondta), vagy pedig túl csinosnak/igényesnek (saját gondolkodásom szerint) számítok, ha úgy látom, smink nélkül szürke egér vagyok (többi lent)?

Figyelt kérdés

NEM KELL valami Instás vakoltra gondolni, mint pl egy vödörnyi highlighter, sütikrémszerűen felvitt alapozó, összefirkált szemöldök, tus, rúzs! Nem ilyenre festem magam/ Ez nekem sok lenne...


Hanem csak egy kis szempillaspirált használok, és azt is csak kettő rétegbe, és anyámnak mikor azt mondtam, hogy úgy érzem, enélkül "meztelennek" vagy félembernek érzem magam; e hallatán erősen ideges lett és elképedt, és el akarta venni a neszesszerem, na meg a zsebpénzem is... Végül annyit győzködtem, míg hál' Istennek nem orozta el a holmijaim.

Pfhhhuuuhhh, sok volt ez nekem tegnap este, belefáradtam ebbe a hidegháborúba...


Persze nem egy 16 éves tinip csa vagyok, hanem egy 23 éves nő. És sötétbarna hajam, vízihullafehér bőröm, sötétbarna szemem van.


És még én is igen nehezen tudom elképzelni, hogy egy szempilla befestése ilyen sokat dobna egy női arcon, hogy mikor nincs befestve; akkor úgy tűnik, hogy "kicsit rosszabbul nézek ki", festett szempillával meg "sokkal jobban". Ekkora hatása lenne egy ilyen párperces műveletnek??? Fura... Felettébb fura...


Ennyi erővel akár hajat se mossak, hónaljat se szőrtelenítsek, járjak úgy, mint egy csapzott pulikutya, ha a szempillám nem festhetném... Pedig a szempillám amúgy hosszú is, dús is, sötét is; de nem elég "pöndöri", hanem fullegyenes, ezért úgy érzem, elengedhetetlen a göndörítő hatású szempillafesték számomra.


Nem csinálok kivakolt cicababát magamból, csak ennyi

Amúgy anyámmal lezártuk a vesződést, mert hát minek egy ilyen sz r kis témán hisztériázni...


Igényes nők, ti hogy vagytok ezzel? Negatív komikat nem kérek...



#smink #szempillaspirál #spirál #festés #nőiesség #szempilla #szempillafesték #vonzó megjelenés #nem vagyok cicababa #nem vagyok agyonsminkelt
2019. aug. 7. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

#9

Szerintem hihető, vannak ennél idősebb, életképtelenebb ismerőseim... kedvencem a 34 éves fazon aki anyukájától kér pénzt és engedélyt csokira. XDD (igen, teljesen igaz, és nem, nincs gondozás alatt vagy ilyesmi)

Brutál, hogy milyen "felnőtt" emberek léteznek...

2019. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tanulsz még, vagy hogyhogy 23 évesen még zsebpénzed van, amit el akarnak venni még veszekednek kell amiatt az anyukáddal, hogy sminkelhetsz-e vagy nem?
2020. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!