Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok és nem...

Nagyon csúnya vagyok és nem kellek egy csajnak se. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni 2 éve.Változtam a külsőm elég sokat.Már nagyon kétségbe vagyok esve hogy mit csináljak hogy észrevegyenek a nők.

24/F



2019. aug. 7. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyel magabiztosabb es hatarozottabb. Es a lefontosabb hogy “add el” magad! Ezt ugy ertem hogy ha elhiszed magadrol hogy te igenis jol nezel ki, magabiztosan szolitaszeg egylanyt vagy setalsz az utcan akkor masok is el fogjak hinni. Ez psichologia, igymukodik. Persze nem szabad tulzasba vinni es nem is ez az egyetlen megoldas de kezdesnek tokeletes
2019. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Na ez a baj: nagyon csúnya vagyok mit kezdjek.

1.hagyd abba a nyafogást nem vagy te lány

2.ez a szemlélet már rossz aki csúnya az próbáljon a belsejével kitünni ne azzal hogy milyen sármos.

3.HA EZT FOLYTATOD ÉS BEADOD MAGADNAK HOGY GÁZ VAGY AKKOR AZ IS VAGY !KEZDJ MÁR VÉGRE VALAMIT MENJ MŰVELŐDNI OLVASS VICCEKET ÉS TANULD MEG ŐKET!

De tényleg egy pasi nem attól jó pasi mert jól néz ki hanem attól hogy van egy kisugárzása amiből látszik hogy belül ő teljesen rendben van.

Remélem nem haragszol meg.

Üdv:ne érdekeljen téged má de tényleg

2019. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem haragszom.Hasznos tanácsok.Köszönöm :)
2019. aug. 7. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kép?
2019. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Küldök privátban
2019. aug. 7. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne röhögtess már, egyáltalán nem vagy vészes, teljesen átlagos, a szemüveget cseréld le egy kicsit világosabbra és további sikert az edzéshez!
2019. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is küldd át a képet légyszi,nem hiszem,hogy akkora probléma lehet veled,csak egy kis önbizalom kell.
2019. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező... Én sem kellek senkinek, mert nem nézek ki jól, ezért sem volt még barátnőm..... 23/F
2019. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ide is küldhetsz képet.
2019. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!