Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell jó csajnak lenni?...

Hogyan kell jó csajnak lenni? Elég, ha nem vagyok kövér és nem csúnya az arcom?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem árt, ha igényes vagy magadra.
2014. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Belül se legyél csúnya.
2014. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ja a csajoknak kb ennyi elég is. -.-
2014. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3mas, nekem nem elég pl :)
2014. júl. 12. 13:36
 5/8 NaedLa1res válasza:

Kedved kérdező!

Nincs azzal semmi gond hogy van súlyfelesleg egy lányon vagy esetleg nem tökéletes az arca, alakja.

Sajnos sok gyökér van, aki csak a szupermodell-alkatú nőkkel aar "megismerkedni". Ha egy nőnek van egyénisége amivel meg tud fogni, akkor szerény véleményem szerint a kinézet másodlagos.

Egyébként nem tudom, ki mit gondol, de inkább legyen teltebb egy nő, mint olyan vékony, hogy a hasát mossa és a háta habzik... Arról nem ia beszélve hogy sok nő nem tehet arról hogy kicsivel több kilóval rendelkezik mint amennyit ő ideálisnak érez.


19/ F

2014. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ez a te ízlesed. Azert ne akard direkt a hajhurkakra ösztönözni.
2014. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, egy nőt főként a kisugárzása tesz vonzóvá. Nekem - férfiak szerint - elég jó, és nagyon erős kisugárzásom van. Nem lehet nem észrevenni, bárhova megyek. Ezt tapasztalom is, világ életemben próbálkoztak nálam - még egy szimpla ABC-ben is - a férfiak. Van olyan barátnőm, aki elég husi, de nagyon kedves arca van, imádnivaló a hangja, a megjelenése, a kisugárzása, a természete. Soha nem volt problémája a párkereséssel, sose volt szingli, csak akkor, mikor ő az akart lenni. Nem egy kategória vagyunk, sem külsőre, sem belsőre, így pasik közül is van, akinek én jövök be, van, akinek ő, ugyanígy fordítva. Szóval ezzel csak arra akartam célozni, hogy ő akár úgy is fogalmazhatunk, hogy kövér - bár én elfogult vagyok, imádom, és csinosnak látom, pláne, mert remekül tud öltözni az alakjához, mégis nagyon vonzó személyiség, igazi jó csaj, mert ilyen a kisugárzása. Sokkal több múlik ezen szerintem, mint a testsúlyon, magasságon, hajszínen, arcformán.
2014. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NaedLa1res válasza:

#6 nem azt mondtam hogy a túlsúlyos nőket kell csak szeretni, de ott van a másik véglet is amikor már szinte kilátszik a bordája a nőnek. Érdekes hogy ezeket a nőket többen keresik mint a túlsúlyosakat.

És ha figyeltél volna , azt mindtam nem minden a külső


19/ F

2014. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!