Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tetszem egy hajdú-bi...

Miért nem tetszem egy hajdú-bihari csajnak sem? Miért csak a tőlem távol élő csajoknak vagyok az esete külsőre?

Figyelt kérdés
Utoljára több éve jöttem be állítólag egy hadházi csajnak, de ezt leszámítva már jó ideje csak Pest környéki csajoknak vagyok az esete. Van, hogy csak képet küldök és már odáig vannak értem, sőt olyan is volt már, hogy nem csak a csajnak, de a barátnőjének is bejöttem és nem értem, hogy miért van állandóan velem. A környékbeli csajokkal max veszekedni tudok aztán tiltjuk egymást, hol én, hol ők először. Általában ők rondának is tartanak, bár hiába kérdeztem egy sem modnta meg, hogy miért vagyok ronda. Egyből tiltás vagy fikázás és hagyjál békén meg ilyen szövegek, hogy megfenyeget, mondjuk nem értem miért nem ártottam nekik semmit, csak rondának tartanak ez a bűnöm.

2014. jún. 1. 19:48
 1/2 anonim válasza:
mert talán a környékeden élők igazából látnak és nem egy képet rólad? o.O úgy nekem is sok csaj tetszik, hogy csak a képet küldi... eheh, aztán ha találkozok velük kihányom a belemet.
2014. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, ezek még élőben sem láttak, elég nagy a vidék erre felé én meg nem vagyok egy nagy partyarc, hogy sokan ismernének.
2014. jún. 2. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!