Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Műköröm" saját körömre?...

"Műköröm" saját körömre? (Kérem csak hozzáértők írjanak)

Figyelt kérdés

Szóval ha építtetek egy műkörmöt és párhetente járok töltésre akkor egy idő után a saját körmöm megnő alatta annyira hogy a természetes körömlemezem lesz az egésznek a hossza és azon lesz a zselé. De ennyi erővel olyat is lehet csináltatni hogy ha van egy hosszú saját körmöm, akkor arra kérek zselét, mintha gél lakk lenne csak zseléből? Tehát nem kell levágni es sablonnal felépíteni hanem az igazi körömre "építenek"?

Na ez most biztos nagyon kusza, de remélem érthető. A kèrdés az hogy müködik-e így.

Illetve porcelánnal meg lehet azt csinálni amit fentebb is írtam h nem vágom le a körmöm hanem a tetejére csináltatok porcelàn "műkörmöt" és ott lesz alatta a saját körmöm mintha a sokadik töltés után lenne?

Ha létezik ilyen akkor van valami külön neve?


Mert azt hogy erősítés zselével, azt gél lakk alá szokták, olyanról meg nem is hallottam hogy erősítés porcelánnal. Szóval jó lenne tudni hogy hívják ezt, meg hogy egyáltalán kivitelezhető-e.


2019. aug. 13. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Saját köröm erősítés a neve, lehet porcelánnal es zselével is csinálni.


A normális körmös az alul nőtt körmöt töltéskor szépen kireszeli a műköröm alól.

2019. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hu, koszonom szepen
2019. aug. 13. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy saját hossz, vagy épített építő alapanyagból készül, tehát műköröm. Saját köröm erősítést rugalmas anyagokkal készítünk.
2019. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as, oke szoval ha zselét kérek a saját körmömre akkor is műköröm. Oke.

Na de akkor mit jelent a korom erosites?

Bocsánat hogy értetlen vagyok csak most nem tudom mi a kulonbseg

Igazabol elmagyarazom a kormosomnek, biztos tudni fogja csak jobb lenne ha tudnam mondani h most erosítést vagy műkörmöt akarok...

Es mi szamit rugalmas anyagnak? Jol gondolom h a porcelan nem?

2019. aug. 13. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Erősíteni géllakk alá szoktam.

A porcelán és az építőzselé merev anyag.

A rugalmas erősítőzselé pedig rugalmas, így valamennyire tudja követni a köröm mozgását.

2019. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohh ertem

Koszi szépen

2019. aug. 13. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!