Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnátok mondani egy helyet ahol 16 alatt szúrnak septumot?

16 év alatt budán hol szúrnak septumot?

Keress kérdéseket hasonló témákban: piercing, septum, Budapest, Buda, PC

aug. 14. 01:04  Privát üzenet  

A válaszok
Sehol. 16 a minimum, az is szülői beleegyező nyilatkozattal. Én is magamnak szúrtam mert nem tudtam várni, hogy 16 legyek

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 04:01 Privát üzenet

Megbízható helyeken nincs ilyen. Ahol kérdés nélkül piercinget szúrnak egy gyereknek, ott kételkednék a hely minőségében is.

Az elképzelhető, hogy ha anyukád veled megy, és ő kéri meg a piercert, akkor megcsinálják, de egy egyszerű aláírásra nem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 14. 08:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szemüvegesek, ezt nektek is szokták mondani?
Lányok! Valaki járt már hasonlóképpen? Esetleg meg tudná mondani, h mi ennek az oka?
Tudnátok mondani smink rendelős oldalakat?
Tudnátok mondani férfi sztár névvel fémjelzett parfümöket?
Az onlinecipo megbízható oldal? A termékek ugyan olyanok mint az eredeti? Vagy nagyon eltérnek? Meg lehet mondani róluk, hogy replika?
Debrecenben melyik szalonban érdemes septumot szúratni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!