Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű legyen az iskolat...

Milyen színű legyen az iskolatáskám?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen színű legyen? Ami megy mindenhez, nem gáz,stb.. Ti milyet vennétek?

Vagy legyen márkás? Az nem "béna" ha csak egy vans felirat van rajta,vagy egy adidas felirat? Vagy pont az a menőbb? Tanácsokat légyszii! De gyorsan!:D

Koromat megírom privátba, lány vagyok.



2019. aug. 14. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig nagyon egyszerű volt, fekete, mert az mindenhez ment. Gimis koromban öt évig egy fekete eastpak hátizsákom volt, én nagyon szerettem, bár azért az már nem most volt, de az ilyesmi szerintem soha nem megy ki a divatból. Kényelmes is, jól lehet pakolni meg szerintem jól is néz ki, és tartós, még most is megvan és semmi baja, bár már csak túrázáshoz viszem magammal néha. :)


23/L

2019. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!

Még jöhetnek:)

2019. aug. 14. 12:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gimibe sima női táskáim hordtam, a helyedben fekete hátitáskát vennék, egyszerű, kényelmes, egészségesebb is abban cipelni a sok könyvet.
2019. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
nekem egy egyszerű eastpak hátizsákom volt, húgom hányásszínűnek hívta, valójában terracotta :D még mindig megvan, tökéletes állapotban
2019. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy gáz. Én pont most állok a táskavásárlás előtt, én egy fekete és egy "nosztalgia rózsaszín" táska között őrlődök. De ezek is egyszerűek. Egy egyszerű Vans felirat van rajtuk kb. Szerintem hülyeség arra alapozni, hogy mi a menőbb, mert nincs olyan. Mármint, ez csak egy táska. Nekem személy szerint az egyszerűbbek mindig jobban bejöttek, mint a csicsásak. Esetleg még egy kis minta, de ennyi.


És márkásnak sem muszáj lennie. Az anyagát kell nézni, meg hogy mennyire tűnik strapabírónak.

2019. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Egy nejlon szatyrom volt, egy toll meg pár füzet. Könyvet ünnepnapokon hordtam. Nem érdekelt hogy ciki. Olyat vegyél amelyik neked tetszik.
2019. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fekete mindenhez megy
2019. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na meg is vettük!

Végül egy sötétkék lett, amin ilyen halvány rózsaszínes/pirosas virágféle dolgok vannak rajzolva, nagyobb méretű mintával. 3 rekesze van és a legnagyobb rekeszben laptop tartó is van!:) Erősen vaciláltam egy pöttyössel is,de végül ez lett,mert az milyen lenne már, ha épp csíkos pólóba mennék! Hehe:)

Köszi mindenkinek a segítséget!!

2019. aug. 14. 17:03
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy budmil táska egyébként. :)
2019. aug. 14. 17:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csíkos megy a pöttyössel, azt a baromságot csak a 70-es években gondolták, hogy nem megy. Nézd:


[link]

2019. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!