Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 6-odik osztályban milyen...

6-odik osztályban milyen iskolatáskám legyen? L/13

Figyelt kérdés
Pl.Hátizsák,Ridikül,Torna zsák?

2016. aug. 8. 19:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
26%
Válltáska.. :) Mindent visz..:D 12/L
2016. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Úristen b+ mindenki leszarja milyen táskád van olyan amibe beleférnék a könyveid
2016. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
2-nél ott a pont. :D
2016. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Főként az első kommentelő figyelmébe ajánlom, hogy ilyen fiatalon nem kéne válltáskában cipelni a dögnehéz könyveket, mert tönkreteszi a gerincet.

Ami a kérdést illeti ebből kifolyólag szerintem mindenképp egy hátizsákot válassz.

2016. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Szia !

Most megyek hetedikbe .

Hatodik osztály elejèn válltáskám volt . Ne tudd meg mennyit szenvedtem vele pedig nagy volt.Fél év után meguntam. Utána váltottam egy katonai hátizsákra ami apukámè volt (évkozben nem akartam az egymillió boltot végig járni)Ahelyett hogy a többiek csúfoltak volna érte mindenkinek tetszett. Nagy volt és jól elfértem benne.Most vettem egy jó bagy Budmilos hátizsákot és egy pár évig azt hordom.

2016. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy 13L
2016. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pinkpancser ***** válasza:
Olyan nagy amiben minden elfér ami kell és kényelmes legyen.
2016. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Heavy Tools
2016. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne váltáskát. Nekem is volt de egy hét után mást hordtam helyette, mert lehúzta a vállamat és zavart is ahogyan oldalt ott lógott.

Nekem Budmil, nagyon sötétkék, 3 fakkos hátitáskám van. Az legelején sötétlila és szürke kockák vannak. Minden elfér benne és nagyon jól néz ki, de emelett egy olyan elöl 2 kicsi fakkos, most elterjedt kis táskát szoktam vinni, ebben személyesebb dolgaim vannak ( telefon, fülhallgató, rágó, lakáskulcs, diákigazolvány, Labello, korrektor stb)

Ridikül még ne, abba úgysem férne el minden cuccod.

Tornazsák kizárva :).

12/L

2016. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek egy 12 évesnek korrektor??
2016. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!