Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most leszek kilencedikes, de...

Most leszek kilencedikes, de nem tudom milyen iskolatáskám legyen. Tudnátok segíteni? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Alapból hátitáskát szeretnék.Nem szeretem a rózsaszínt,ha stílust kéne mondanom akkor grunge vagy indie stilusút zeretnék.A stradaban és a zaraban néztem voltak olyan táskák amik nagyon tetszettek. Kb 15000 forintott szánnékrá.Interneten semmiféleképpen nem szeretnék rendelni,vidéken lakom (Debrecen) a legjobb lenne ha leirnátok a boltot és hogy i milyet vettetek!Remélem elég informáciot adtam meg!:)

2015. júl. 7. 22:32
 1/5 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is :D én is kíváncsi vagyok a válaszokra :D
2015. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is Debrecenben vettem ilyen indie stílusú táskát, még tavaly augusztusban. Végigjártam az egész Fórumot, végül a New Yorkerben találtam egy jót, azt hiszem 6 ezer volt. Sok sikert. :D
2015. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,mindenkepp benezek a new yorkerbe is!:)
2015. júl. 16. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodom már mióta,hogy mekkora(nem is az,hogy milyen) táska kellhet jövőre. :)
2015. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget,megtalaltam almaim taskajat,budapesten a pimkieben azota nagyon boldog vagyok:D
2015. aug. 22. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!