Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is rossz irányba...

Szerintetek is rossz irányba megy Kárpáti Rebeka?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szerettem a videóit.

Kedves, aranyos, szerethető, őszinte és mindemellett hiteles, példamutató lánynak tartottam.

Bírtam benne, hogy amíg szponzorok nem toltak alá mindent, ugyanolyan őszinteséggel tudott beszélni a negatív véleményéről is egy termékkel kapcsolatban, mint a pozitívról.

Azonban úgy vettem észre, hogy az aranyos kis természetesség pártoló lányból non-stop alfélmutogatós műnő lett.

Az emberek bizalmat szavaztak a természetes babaarcának, szépségének 2013-ban, de idén eljutott odáig, hogy neki, ex-Miss Universe Hungary-nek még ennél is több kell!

Donald kacsásra töltette a száját, a szemöldökét kitetováltatta, és a Foreo Luna Fofo, meg az egyéb töménytelen reklám mellett másról sem szól az instája, csak a félmeztelen testéről és (felételezhetően szintén új szerzemény) domborulatairól.


Egyébként elmondom, hogy az ég világon semmi problémám nincs az ilyen jellegű beavatkozásokkal, jómagam is fontolgatom néhányat, de csak azért, mert TÉNYLEG szükségét érzem, de azzal annál inkább, hogy valaki nem őszinte ezekkel kapcsolatban, hanem folyamatosan tagadja, hogy “XY nevű és árnyalatnak köszönheti ezt az elképesztően dús végeredményt”, és szőnyeg alá söpri a tényeket.

Rebekát évekig a természetesség szószólójaként emlegettük, de véleményem szerint nagyon rossz irányba megy, és cseppet sem mutat jó példát a nála fiatalabbaknak.

Mert természetes állapotában is olyan szép, bájos lenne, hogy 10-ből 8 lány biztos hasonlítani akarna rá, de szomorú, hogy neki még ez sem elég, ezzel el is vesztette a természetes, “szűzies” báját, és helyette egy műmosolyú, felszínes fruskát csodálhatunk.



2019. aug. 18. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az osszes kozszereplo lany ilyen iranyba megy.. ez van.
2019. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Az hogy ő milyen irànyba megy, az legyen az ő baja. Nem tudom hogy miért kell mindig màs kinézetével és életével törődni?!

Magànak akar tetszeni, nem neked/nekünk..

2019. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: A kovetoibol el:D
2019. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Ő sem lesz fiatalabb. És NAGYON SOK, a fiatalabb, bájosabb, nagyobb mellű,... lány.

Gondolnia kell a jövőjére és fogni valakit, mert a villanyszámla nagy úr!

2019. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa ami körülötte történik,valami nem oké vele mostanában szerintem.Lehet a magánélete is kihatott ezekre a változásokra.
2019. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rebeka kislánykora óta tevékenykedik a showbizniszben, kisebb-nagyobb mértékben. Sőt, ugye a családja is ebben utazik, amibe Ő már beleszületett anno. Nem azt mondom, hogy nem volt választása, ellenben az élete nagy részét reflektorfényben tölti. Mit vártál? Meglepően sokáig bírta a “természetesség a nyerő” típusú videóival ahhoz képest, hogy szépségkirálynő, a bulvár sokat foglalkoztatja, mellesleg más körökben is mozog, mint a követői 95%-a. Nem csinálhat élete végéig 15-17 éveseknek való sminkvideókat DM-es termékekből. Egyébként a szponzoroknak pont hogy jobban kapóra jönnek az ilyen természetes vonalon elinduló YouTuber lányok (nagy részük így indul egyébként), mivel hitelesebbnek hat később a szponzorált tartalom, amit reklámoznak. Szóval szerintem túlreagálod. Nincs a tevékenykedésében semmi olyan, amit mások ne követnének el. Ő egy kiváló reklámfelület cégeknek/szolgáltatásoknak/termékeknek, cserébe építhet rá egyfajta egzisztenciát. Bár mostanában műsort is vezet, úgy láttam.

Semmivel nem gondolom “alantasabb” személynek a médiában, mint Viszkok Fruzsit, Aviana Rahl-t, vagy akármelyik másik díszpintyet. Egyébként intelligens lánynak tűnik, választékosan képes megfogalmazni a mondandóját. Azért ez sem olyan gyakori arrafelé. :)

2020. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!