Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy szebb...

Mit csináljak, hogy szebb legyen, a körmöm?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben szó szerint folyamatosan ki volt festve a körmöm, néha simával és néha géllakkal. Most lemostam és rá kellett jönnöm, hogy borzasztóan csúnya, mert össze-vissza van karcorva és nagyon egészségtelen.


Mit csináljak vele, hogy újra jó legyen?


Lehetőleg ne olyan boltban vett erősítőt ajánljatok, kivéve, ha nincs más megoldás.


Vagy valami otthoni, természetes megoldás?



2019. febr. 10. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak vitaminok is, de en erosito lakkot hasznalok pl es jol neznek ki a kormeim. Raktari munka alatt kisse elgyengultek es beszakadoztak, de miota hasznalom, ugyanugy meg tudom oket hagyni noni hosszabbra es nem kell lefestenem oket szines lakkal, mert nem csunyak, eleg a szintelen erosito. (Nekem alapbol eros, egeszseges kormeim voltak elotte mindig, nem tortek le meg ilyesmi.) Nem tudom a marka nevet hirtelen, Rossmannban vettem, valamilyen sos repair, kb 1000 ft. De mondom, vannak mindenfele szepsegvitaminok amik elvileg erositik a kormoket is, nem tudom, olyanokat nem probaltam. Az otthoni megoldasokrol meg plane nem tudok semmit.
2019. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Polírozd fel és sally hansen erősítővel kend be
2019. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!