Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az alakom?

Nagyon rossz az alakom?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy egyáltalán nem vagyok vékony, sőt! Régóta nincs kapcsolatom és talán ez lehez az oka, hogy szinte taszítom a pasikat. Nagyon durván el vagyok hízva szerintetek?

[link]

[link]


2019. júl. 20. 22:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
48%

Nekm nagyon tetszik az alakod :)


24F

2019. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lazy Lover ***** válasza:
67%
eléggé ideje sportolni
2019. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem teljesen átlagos az alakod. Semmi gond vele.
2019. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk ha mar ez a kerdes, rakhattal volna furdoruhas kepet, mert errol nem lehet teljesen jol megitelni



Amugy en 1000x dagadtabb vagyok es megis erdeklodnek pasik, baratnoimnel szintugy, de persze az instamodell szint az kb mint mako jeruzsalemtol olyan messze van :D de te egyaltalan nem vagy kover, 1 ev alatt siman lehetsz instamodell szintu ha jol eszel es gyursz. En kb egy ev alatt lehetek ott ahol te most vagy, es mar akkor is olyan onbizalmam lesz hogy kb vakarhatom magamrol a pasikat, :D nem figyelted meg meg? Rengeteget szamit, aki jol erzi magat a boreben (es persze csinos) az sokkal sokkal vonzobb mint egy fapofaju jegkiralyno.

2019. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj egy kicsit jobban oda, hogy mit eszel, meg ha még mozogsz is egy picit, akkor minden oké lesz.
2019. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen átlagos az alakod, nem vagy elhízva, legalábbis nem látszik a képeken. De szerintem ezt te is tudod valójában.
2019. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Azért, ha megnézed a combom és a csípőm ott van felesleg bőven. Nem tudom miért, de aránytalanul erre a két helyre hízom. Probálok odafigyelni az étkezésre, de imádom a csokit és a coca colát. A sportolást se viszem sajnos túlzásba, néha eljárok futni, de ez heti max. egy alkalom, ezt szeretném növelni.
2019. júl. 20. 22:23
 8/17 anonim válasza:
39%

1-es vagyok, én anno minden nap kijártam futni, mellette változtattam az étrendemen is, és 1 hónap alatt le ment 10 kiló.

Később megint elkezdtem futni, de nem ment le semmi, mert ugyanúgy ittam a coca-colát. Étrenden múlik minden, ha gondolod tudok 1-2 tanácsot adni :)

2019. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Ezekből a képekből nehéz megállapítani. Én átlagosnak gondollak.

24N

2019. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Viszont szép hosszú hajad van-ez lemaradt :) 24N
2019. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!