Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti melyiket preferáljátok...

Ti melyiket preferáljátok jobban? 👇

Figyelt kérdés

Rövid (váll fölötti), vagy hosszú (váll alatti) haj?

Kérlek a nemeteket is írjátok oda!

Előre köszönöm.:)



2019. aug. 24. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Váll alatti, a váll feletti szörnyen áll nekem.

20/l

2019. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alatti

16 l

2019. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú.
2019. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Szemelyszerint a val alatti nekem jobban tetszik, ennek ellenere vannak olyan lanyok akiknek jol all a rovid haj / F
2019. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Váll alá. Jelenleg a fenekemig ér a hajam, szóval nem tudnám elképzelni, hogy olyan rövid legyen, hogy váll fölé érjen.

Viszont váll fölötti frizurákból is van pár, ami amúgy szerintem nagyon szép. Például ez nagyon tetszik:

[link]


18/L

2019. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt állig érő hajam. Nagyon nem szerettem. Semmi frizurát sem lehetett belőle csinálni.

Most majdnem a fenekemig ér. Nehéz kifésülni, és néha kényelmetlen ha ki van engedve. De nagyon szép, és sokkal több frizurát lehet belőle csinálni mint a váll fölé érővel. És nagyon szeretem hogy ilyen hosszú.

2019. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
Volt már mindenféle de a hosszút szeretem legjobban. 29/xx
2019. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Váll alá. :) nekem elképesztően hosszú hajam van, konkrétan a fenekem közepéig ér. Rövidebb hajam volt már, de nekem nagyon gyorsan nő, és ilyenkor már mikor ilyen hosszú sajnálom levágatni :D

Nem volt még rövid hajam , de szerintem ha egy fiatal lánynak rövid haja van tökéletes fazonnal és jó a stílusa is, az elképesztően szexi tud lenni, és kivétel nélkül kitűnik és észreveszik az emberek. Egyszer majd mindenképp ki szeretném próbálni.

Mostanában divatba jöttek újra a bob frizurák , nagyon sokan vágatják le bobra a hajukat, szerintem nagyon aranyos az is , de nálam is mindíg a hosszú haj volt a befutó :)

20/L

2019. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Váll fölötti:-)

16/L

2019. aug. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányokon minél rövidebb, tüsi vagy kopasz akár. (F)
2019. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!