Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20-30 év közötti nők! Melyik...

20-30 év közötti nők! Melyik férfitestet preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés
Sportos - kockahas, feszes fenék, stb. kigyúrt - széles váll, nagy hát, vastag kar, stb. Szóval?
2012. aug. 13. 23:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem, ha lehet képet is linkeljetek a szerintetek vonzó férfitestről.
2012. aug. 13. 23:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyet bírom, mikor feszül a karján a póló, de azért mégsem olyan abnormálisan kigyúrt [link]
2012. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szeretem az izmosat, se semmi olyat ami a férfiak szerint férfias.

[link]

Nekem ez tetszik. Test, arc, haj, stílus, minden.

26N

2012. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom...
2012. aug. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most lehet utálni, de nekem az ilyen szálkás testalkat nem jön be. vagy ne legyen izmos, vagy legyen nagyon izmos pl:

[link]


[link]


[link]


tudom, nem vagyok komplett :D

21L

2012. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szép izmos comb és fenék a gyengém, a többi majdnemhogy mellékes. :D Inkább a nagyobb darab férfiakat bírom, lehet pocakja is, csak széles válla, szép combja-feneke legyen és ne borotválja a testét. A kigyúrtak taszítanak, nem szeretem a piperkőcöket sem, a sportos jöhet. :)


26N

2012. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TijuMK ***** válasza:

[link]


Nekem az ő alakja több szempontból is tetszik, izmos, kemény, látszik hogy nem vizezett izmai vannak és komoly munka van benne. Meg szeretem ha valakinek a nyaka vastag. Maga a kocka has annyira nem is fontos, az összkép legyen szép. Mindemellett ő egy "állat" örmény ketrecharcos :D


23L

2012. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!