Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szebb ilyen...

Hogyan lehetnék szebb ilyen arccal és hajjal? (Kendőzetlen és nem pózolós képek lent. )

Figyelt kérdés

Jó esztétikai érzékkel megáldottak segítségét kérném; számomra nagyon idegen ez a terep. Hosszú évek öngyűlölete után próbálok szembenézni magammal, apránként.


Az adottságok: kerek arc, mégis itt-ott szögletes vonások. Pici száj. Jellegtelen szemszín.

A hajam (szögegyenes sajnos), ha nem frissen fésült, kócolódik, nagyon rendezetlen benyomást kelt - mint ahogy a képeken illusztrálom. Ha balzsamot használok, kevésbé kócolódik, viszont akkor rémesen lelapul. Milyen trükkök léteznek erre? (Minél természetesebbek...)


Még sosem készíttettem frizurát fodrásszal, csak sejtéseim vannak, hogy mi állná jól az arcformámhoz (mindenképp megtartva a hosszú hajat). Egy nőies, hullámosított fazon vajon ellensúlyozza az arcszerkezetem?


Nem tudom, milyen típusba tartozom, de a pasztell és a sötét színeket szeretem magamon. Ti hogy látjátok?


Mivel lehet ellensúlyozni a pici szám? Ha a szemeim jól tudnám hangsúlyozni, lehet végre szép összhatasú, nőies arcom?


[link]


[link]


[link]


[link]


Bármilyen segítő szándékú őszinte tanácsot, kritikát hálásan fogadok.


2019. aug. 27. 13:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

De hiszen tök szép vagy.

Semmit nem kell "ellensúlyozni". Ha elmész egy normális fodrászhoz, ő fog javaslatokat tenni, hogy mi állna jól neked - de szerintem túl sokat nem érdemes változtatni. Pici smink kiemelheti a szemedet pl., de szerintem az első lépés az lenne, hogy mosolyogj többet! :)

2019. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#12


Szándékosan nem akartam elmosolyodni, mert szerintem az elterel a puszta vonásoktól. Amúgy mindig mosolygok - főként, mert általában zavarban vagyok. Ez a szociális fóbia része - gondolom, az önutálattal kéz a kézben járnak.


A 31. évem taposom, de még soha nem kapott dicséretet vagy figyelmet az arcom. Illetve, negatívat mostanában sokszor, és sajnos az egyetlentől, aki számítana. Mivel a párom ízlésén nem változtathatok, szeretnék legalább azokon javítani, amiket magam is problémásnak látok. Ilyen a kerek arcforma nyújtása, tompítása - és a szám... Ezekkel annyira nem tudtam korábban megbékélni, hogy még tenni sem bírtam ellenük, mert túl visszataszító lett volna rájuk fókuszálni. Éveken át kerültem még a tükröket is...

2019. aug. 27. 17:32
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
31 éves vagy???? :O
2019. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Lassan igen. Egyszer talán fejben is oda érek; tudom, hogy mások ezeket a "tini-komplexusokat" rendszerint még fiatalon le is zárják.
2019. aug. 27. 18:37
 15/26 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal fiatalabbnak tűnsz, csak azért. :O
2019. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem gyönyörű vagy. Nincs szükség semmire.
2019. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
30%
A “szép arc funkció” miatt képtelenség reális véleményt írni.
2019. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hát, igen... ezt az egyet szerettem, hogy alig változott kamaszkorom óta, de ez az előny múlandó, a következő években biztos lesz változás, már az állóképességemen is megérzem.

Telefonnal nem tudom, hogy lehetne kiküszöbölni a túlzó egyöntetűséget, de szűrő, maszkolás nincs a képeken, csak amit a telefon magától butít. A vonások, arccsontok átjönnek, és ezekkel állok hadilábon - ráncaim és karikáim hála égnek még nincsenek, leszámítva a száj körüli mosoly-félét.

2019. aug. 27. 21:19
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Az 52%-ra ne figyelj, a felnőtt párkapcsolatokban szokta ekézni a nőket.


Én teljesen másra számítottam, szerintem is szép vagy és jóval fiatalabbnak tűnsz. :O

Múltkor volt egy srác, az is csúnyának állította be magát, aztán teljesen meglepődtem a képei alapján.

Hogy ilyen embereknek nincsen önbizalma.

A hajad is jó állagú, vagy nem tudom hogyan kell mondani.

Amúgy én is jó sokáig öngyűlölő voltam apámnak és pár gyökér gimnáziumi osztálytársamnak hála.

Az önbizalom hiánya tényleg börtönbe zárja az embert.

2019. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

"A 31. évem taposom, de még soha nem kapott dicséretet vagy figyelmet az arcom. Illetve, negatívat mostanában sokszor, és sajnos az egyetlentől, aki számítana." ezen én is átestem, az exemnek hála. Ráadásul ő tipikusan egy fokkal szebb az ördögnél típus volt.


Ne hagyd magad alázni.

2019. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!