Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szebb ilyen...

Hogyan lehetnék szebb ilyen arccal és hajjal? (Kendőzetlen és nem pózolós képek lent. )

Figyelt kérdés

Jó esztétikai érzékkel megáldottak segítségét kérném; számomra nagyon idegen ez a terep. Hosszú évek öngyűlölete után próbálok szembenézni magammal, apránként.


Az adottságok: kerek arc, mégis itt-ott szögletes vonások. Pici száj. Jellegtelen szemszín.

A hajam (szögegyenes sajnos), ha nem frissen fésült, kócolódik, nagyon rendezetlen benyomást kelt - mint ahogy a képeken illusztrálom. Ha balzsamot használok, kevésbé kócolódik, viszont akkor rémesen lelapul. Milyen trükkök léteznek erre? (Minél természetesebbek...)


Még sosem készíttettem frizurát fodrásszal, csak sejtéseim vannak, hogy mi állná jól az arcformámhoz (mindenképp megtartva a hosszú hajat). Egy nőies, hullámosított fazon vajon ellensúlyozza az arcszerkezetem?


Nem tudom, milyen típusba tartozom, de a pasztell és a sötét színeket szeretem magamon. Ti hogy látjátok?


Mivel lehet ellensúlyozni a pici szám? Ha a szemeim jól tudnám hangsúlyozni, lehet végre szép összhatasú, nőies arcom?


[link]


[link]


[link]


[link]


Bármilyen segítő szándékú őszinte tanácsot, kritikát hálásan fogadok.


2019. aug. 27. 13:06
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
93%

Szerintem nagyon szép a hajad színe, más örülne, ha ilyen típusú haja lenne, vannak ezerszer csúnyábbak is. 10 ezer forintért be lehetne szerezni egy jobb fajta hajvasalót, minden mosás szárítás után vasald ki egy kicsit. Továbbá nekem bevált a Garnier Aloe Verás Hair Food. Olcsó és sokáig elég. Szerintem a hajad választéka nem jó helyen van, én oldalra tenném, nem középre. De semmiképp ne festess hajat!


Az arcod bőre alapból szép, nekem speciel sokkal csúnyább, mert pattanásos, de hidd el, az első dolog, amivel kezdened kéne, hogy megelégszel magaddal, mert az az arcodon látszik! A szemöldöködet hasonló színű szemöldöködet porral kicsit kiemelném, ajánlok egy barackosabb színű Labellot, mégsem rúzs, de ápol és üdébb lesz az arcod. A szemed szép nagy, a szemed színe is jó. Én a helyedben ezeket tenném és nem raknék magamra egy kiló vakolatot, mert teljesebb jól nézel ki. Az arcod tényleg kicsit furcsa, mert egyszerre kerek és szögletes, de azért írtam ide, mert nekem is.

2019. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Szerintem gyönyörű vagy, semmi okod az önutálatra.
2019. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat dobna rajtad egy szemhangsúlyos smink. A hajadat meg begöndöríted, befonod, kivasalod, begumizod, lényeg, hogy ne csak úgy lógjon a vakvilágba. Amúgy nincs veled semmi baj, csak kezdj el kicsit nőciskedni, máris lesz önbizalmad. 😉
2019. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép vagy.

Nagyon szép formájú a szemed, szinte bűn nme kiemelni. Próbálkozz szerintem a vízálló szemhéjtussal, az nem folyik el. Az orrod is szép, és nekem az arcformád is tetszik. A szád valóban kicsi, de nincs ezzel se baj. Szerintem aranyos. Légy mosolygós, szerintem az jól állna! :) szép a járomcsontod,emeld ki egy kis pirosítóval. Rúzzsal is próbálkozhatsz. Szerintem a melegebb színek állnának jól neked, mondjuk valami barackos árnyalat. Hordj ékszereket, meg kérd ki egy fodrász véleményét. A hajad amúgy szép, csak kicsit vágass belőle :) És ne engedd, hogy a hajad eltakarja az arcod, tűzd fel, göndörítsd be, fond be, bármi.

2019. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is nagyon meglepődtem, mikor írtad, hogy 31 vagy, sokkal fiatalabbnak nézel ki, ez egy csodás adottság.

Szerintem sem vagy csúnya, teljesen átlagos, amivel 1-2 apró változtatással sokat lehet dobni. A bőröd nagyon szép illetve a szemed, szép nagy, kiemelhetnéd egy kis szempillaspirállal, szemceruzával a pillavonalon és tussal - hogy még jobban ki legyen emelve.

A száddal semmi baj nincs, szerintem nem is kicsi, pont illik az arcodhoz. Nagyon nomatja a média mostanában a minél hatalmasabb ajkakat, de hidd el, nem is mindenkinek áll jól, ha óriási szája van, nem véletlenül nézel így ki. Ha tudsz angolul, nézd meg ezt a videót, ahol a csaj a mostani ajakfeltöltős trendről beszél és elmagyarázza, hogy miért érdemes természetesen hagyni mindent az arcunkon.

https://www.youtube.com/watch?v=XGXeGHLG5eE


Én nagyon ajánlanék neked egy hajvágást, szerintem egy 'long bob' típusú frizura nagyon jól állna. Optikailag dúsabbnak is tűnne a hajad, és kevésbé lapulna le.

[link]

[link]


Sokkal jobban kiemelné a szép arccsontodat, illetve olyan összeszedettebnek néznél ki, a hosszú haj, különösen ha nem csinálsz vele semmit, kicsit igénytelenül tud kinézni.

Az önutálat pedig nem vezet semmire, ha úgy érzed komoly problémád van, lehet, hogy nem ártana egy szakembert felkeresni.

Illetve azon sem ártana elgondolkodni, megéri-e egy olyan emberrel együtt lenni, aki nem adja meg számodra azt, amit egy nőnek kell és nem úgy lát ahogy megérdemelnéd.

2019. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. Most csupan gyors és összeszedetlen reagálásra van időm, de utána járok minden javaslatnak. :)


Közben vizsgálgattam és próbálgattam magam, úgyhogy sikerült rájönnöm néhány kellemetlen tényre.


Azt hiszem, eddig az arctakargatás-mánia és a hajjal bíbelődés sikertelensége azt közvetítette rólam, hogy mennyire igénytelen (unalmas, fantáziátlan, esetleg lepukkant) vagyok. Azon felül persze, hogy zárkózott és/vagy útját kereső infantilis benyomásokat keltek.


A másik, hogy mindig feladtam - még 8-10 évvel ezelőtt próbalkoztam leginkább, de sosem tetszett a végeredmény, és nem jobban akartam csinálni, hanem elkönyveltem, hogy ennyire menthetetlenek az adottságaim.

Arra rájöttem, hogy a pici orr és pici száj, ill. a szögletesebb áll miatt előnyös, ha feljebb terelek és a szemem hangsúlyozom, de ez a korrigálás is megbicsaklott ott, amikor egy hosszú kapcsolatomban a volt párom határozottan állította, hogy a smink mennyire öregít, legalább 10 évet rám dob. :/ Most már úgy gondolom, hogy az "ártatlanságot" veszítettem el vele, nem a fiatalságot, és ezt a szerinte "közönségességet" ítélte el. Egyébként szolidan emeltem ki régen a szemem, viszont még az is drámaian változtatott mássá, úgyhogy ha újra elkezdem, sokat kell szoknom és tanulnom is.


Többen is írtátok a long bobot, meg is néztem, a neve miatt teljesen másra számítottam, de gyönyörű nőies, elegáns frizurákat találtam, nagyon köszönöm ezt a tippet is!

2019. aug. 30. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!