Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni gellakk ki hogy...

Otthoni gellakk ki hogy csinalja? Mivel? (az a keszletes amibe minden van meg uv lampa is az jo?

Figyelt kérdés
Gondolkozok h egyszerubb lenne csak sima egyszínűt csinalnak magamnak. Milyet ajanlanatok?

#gél lakk #Otthonigellakk
2019. aug. 31. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Huhh.. Igazából én is most kezdtem magamnak csinálni de leírom hogy mire figyelj oda. Először is ne fehér színnel kezdj mert az nehéz szín. Meg ha kis teljesítményű a lámpád akkor a sötétebb színeket sem ajánlom mert vagy nem vagy csak nehezen köt meg benne a lakk. Szóval valami világosabb színnel kezdj próbálkozni. Sok szerencsét!
2019. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es te megvettel egyben egy készletet amibe van gell meg fedo lakk? Vagy kulon valogattad magadnak ossze?
2019. aug. 31. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Kulon valogattam ossze az alabbaiakat:


Uv lampa-9 W kis gagyi verzio, kb 4000 Ft


Reszelő: Crystal nails, egy kek es egy rozsaszin aminek a hatulja buffer


Borfeltolo kaparo

Portalanito kefe

Cleanser

Spray prep


A CN compact base gel-jet hasznalom ket retegben, ez ala nem szukseges primert hasznalni.

Ezt fedem szinnel a CN one step gellakkok kozul, vagy csak fenyzselevel, mert onmagaban is szep.

2019. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Hát rokonom körmös és igazából ő válogatta nekem össze a dolgokat.
2019. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott az megirhatna, hogy mi nem oke a valaszommal, hadd tanuljak valami ujat :D
2019. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én alin rendeltem egy szettet 36w led lámpával egész olcsón. Elsősorban a lámpa meg eszközök miatt nyilván.

Vettem hozzá gombaölőt, primert, lakkokat, acetont, fixálót.

A lakkokat benéztem színre, bár ugye nem azért vettem, gondoltam úgyse lesz használható, de egyébként azok a legszebben terülő lakkjaim érdekes mód, pedig nem ezen akartam spórolni, szóval ettől sem kell elzárkózni.

Az itthon kapható készleteket annyiban nem ajánlom, hogy a lámpa nevetségesen túlárazott benne, kínából kb negyedannyi, ami még úgy is megéri, ha garanciát nem tudsz érvényesíteni.

A többi szükséges eszközt simám be lehet venni külön is.

2019. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En bementem egy kormosboltba, ott mondtam, hogy minfent szeretnék ami a géllakkozádhoz kell. Borfeltolo, buffer, 180-as reszelo, portalanito, narancsfapalca. Prep, primer, bond, alap&fedo lakkot vettem egyben, ezt mar kotetem, utanna ket reteg{valamibol harom is kell} szines gellakk, es a fedo reteg, utanna fixalas. A lampat pedig hasznaltan vettem az crystal nails ufo lampa :)
2019. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!