Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sovany lanyok! Ti se szerettek...

Sovany lanyok! Ti se szerettek nadragot hordani?

Figyelt kérdés
Sajnos sovany maradok akarmit is eszek nemhasznal. A nadragot nem szeretem felvenni mert a combjaim nem ernek ossze, megjegyeztek azt is hogy szet vagyok b...a pedig ez nem igaz :( ti vekony tarsaim hogy vagytok a nacis temaval? Esetleg tippek? :/
2019. szept. 2. 13:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én szeretek nadrágot hordani. Csak abból a szempontból nem szeretem hogy nincs fenekem ezért lecsúszik meg ilyenek. Vékony lányok többsége átérzi...
2019. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok sovány ,hanem átlag , minden ami kell, de nem tudtam elmenni a kérdésed mellett. Én azt tanácsolnám


1. Kezdj el egy tömegnövelő kúrát, keress rá , szerintem érdemes lenne kipróbálnod . A kövérség és a soványság sem normális dolog. Tudom hogy egyeseknél genetika . De próbát megér . (Ilyen órmótlan hülyeséget is csak fiúk jegyezhettek meg. Ha sikerül

híznod akkor meg majd bomlanak utánnad . Szóval ilyen megjegyzésekre ne figyelj)


2. Tavasszal és nyáron hordhatsz "paperbag" jellegű nadrágokat, lengébbeket ami nem feszülős. Optikailag a lábaid között nem lenne olyan nagy távolság.


3. Télen , ősszel javíthatnál annyit az összképeden , hogy felvehetsz bármilyen nacit , de ahhoz vegyél fel hosszított lengébb kötött pulcsit / inget/ kardigánt , ami takar egy picít. A nadrágba nem feltétlen kell beletenni az ilyen darabokat . Optikailag máris máshogy fogsz kinézni .


Remélem tudtam segíteni!


20/L

2019. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmi gond nincs vele, ha nem ér össze a combod
2019. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es koszonom ezek hirtelen nem is jutottak eszembe :) ♥
2019. szept. 2. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagyok sovány, túlsúlyos vagyok, de a kérdésedre muszáj volt válaszolnom.

Senkinek a negatív véleményére ne adj, azt veszel fel, amit akarsz, egyáltalán ne foglalkozz az ilyen megjegyzéseikkel, csak irigyek, vagy a megkeseredett életüket kompenzálják azzal, hogy beszólnak neked.

Szerintem hordj nyugodtan farmernadrágokat, papet bag nadrágokat, vagy bármit, amit szeretnél.

21L

2019. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom 5-os kedves vagy <3
2019. szept. 2. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek nadrágot hordani.

Egyedül az zavar hogy a farmerok többségének eláll a dereka.

Elég buta aki emiatt piszkál téged, ne foglalkozz vele.

2019. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek nadrágot hordani.
2019. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:

Én szeretek, bár nekem minimális rés van a combom közt mert a csípőm is nagyon keskeny. Nekem inkább az a bajom, hogy nehezen tudok nadrágot venni.

Aki beszólogat, küldd el a sunyi pcsába vagy csak mosolyogj rajta egy jót. Őszintén, aki közölte hogy szét vagy bxva, nem igazán van tisztában az emberi anatómiával, vagy csak szimplán irigy.

2019. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elterjedt egy olyan teoria hogy akinek res van a combjai kozt az mar nem szuz.. akinek nagyobb az mar nagyon khmhm... na ertitek :D es mivel nekem szeles a csipom a labaim meg picit gorbek is (a terdem felett nem egyenes hanem bellyebb van aztan jon ki a combom) igy elegge furan nez ki amugyis.. telen retegesen oltozom igy eltunteti de a jo idoben annyira zavar.. koszonom mindenkinek a biztatast, kedvesek vagytok :)
2019. szept. 2. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!