Így visszaveszik?

Figyelt kérdés
Deichmannban vettem egy cipőt, később észrevettem hogy az egyik cipő nagyobb mint a másik, nem méretileg, hanem így csak magasabban volt az egyik, és szeretném visszavinni hogy cseréljék már ki, csak már volt rajtam egyszer. Ha szépen letisztítom hogy ne látszódjon hogy hordtam, akkor visszaveszik?

#cipő #Szarcipő
2019. szept. 3. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, ès ügyesen letisztítod, akkor lehet hogy vissza veszik.
2019. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak ha mázlid van. Én egyszer visszavittem így egy cipőt, de megláttak a talpán egy kis kopást, ezért nem vették vissza
2019. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Én H&M-be vittem egyszer vissza hasonló okokból cipőt. Egyszer volt rajtam, így kicsit volt piszkos a talpa, letisztítottam, vissza vittem, elmondtam a kínom és visszavették és mivel hibás volt, ki se rakták újra.
2019. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!