Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagy tetszetős a...

Csúnya vagy tetszetős a kilátszó ér?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, mikor gidudorodik. Hanem amikor a bőrön keresztül látszanak a kék erek. Nekem pl a vállamon és mellkasomon látni sokat.
2019. szept. 6. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya
2019. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem tetszik, nem tetszik, látni bizony pl a kezemen, mert nagyon fehér bőröm van. Nem tudok vele mit csinálni, takargatni pedig nem fogom, amíg mások a gombás, kilométeres körmű lábukat, kőművesdekoltázst, ugató hónaljkutyát stb-t nyugodtan közszemlére teszik. Mondjuk eddig senki nem is panaszkodott még, hogy csúnya lenne.
2019. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 alletta ***** válasza:
48%
nem szép látvány.
2019. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha úgy értes hogy szálkás vagy és a karod eres az sok nőnek bejön.
2019. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem szép szerintem. Én mégis ilyen vagyok. A csuklóm, a tenyerem, kézfejem, a mellkasom, az alkarom és a felkarom is kék zöld térképes. Világos a bőröm.
2019. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Van keringési rendszeretek? Nem szégyellitek magatokat?
2019. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem nem jutott még eszembe soha, hogy ezen elgondolkodjak? :D de komolyan, így hirtelen azt sem tudom, láttam-e már olyan embert, akinél ez nagyon feltűnt volna (pedig vannak hófehérkék meg nagyon vékonykák a környezetemben). Szerintem ez megint egy olyan dolog, amin a lányok saját maguk paráznak, de egy pasinak ezredrangú dolog (ha észreveszi egyáltalán).
2019. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Máson nekem sem tűnik fel, csak magamon. Viszont másoknak feltűnik rajtam. Engem nem zavar, nekem tetszik magamon, csak kíváncsi voltam mások véleményére :)
2019. szept. 6. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem is az, hogy szégyellni kéne, de azért szépnek baromira nem lehet nevezni. :D Én magamon is utálom, régen olyan kis vérszegény voltam, sehol sem látszott egy ér se, most meg egy csomó helyen átlátszik. Tök undi. :D
2019. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kitágult visszerek a csúnyák, de az egészségügyi probléma is és igyekezni kell elkerülni (nem ácsorogni sokat, nem hordani combfixet, sokat sétálni, lábat feltenni ha lehet stb.) vagy kezelni ha már van, de sajnos egyéni hajlamtól is függ, nekem nagy valószínűséggel lesz :-/ . A kicsi seprűvéna a bőrön ugyanennek a visszértágulatnak a kezdeti tünete, ha jól tudom, szerintem az nem csúnya, de persze rossz jel.
2019. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!