Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg tetszetős a modellalka...

Tényleg tetszetős a modellalkat vagy nem?

Figyelt kérdés

Adot két lány. Az egyik 180 cm magas, nagyon vékony arccal, vékony szájjal, vékonyszálú hajjal, peci mellel; ugyanakkor darázsderékkal, vékony alakkal.

A másik 160 cm magas, normál alkattal (nincs túlsúly, de sossem lesz olyan vékony, mint az első), közepes (nagyobb) méretű mellel, baba arccal, telt szájjal, dús hullámos hajjal.


Férfiak, nektek melyik jön be jobban, ha választani kell ?

(Természetesen a belső a legfontosabb, de a kérdés most konkrétan a külső adottságokra voatkozik.)


2010. szept. 4. 17:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen a második!
2010. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
49%

Én inkább mixelnék ha szabad.

160 centi magas, vékony, pici száj, vékony szálú haj, a mellméret nem számít, baba arc. Mellesleg nem a belső a legfontosabb, a külső is nagyon fontos. Én se jönnék össze egy olyan lánnyal, aki nekem konkrétan egyáltalán nem tetszik, de kedves (itt szóba jöhet a barátság). Természetesen egy szép lánnyal se, ha az bunkó paraszt (itt nem jöhet szóba a barátság). Mindkettő kell. Aki mást állít, az ne nézzen annyi szépség és a szörnyeteg rajzfilmet.

2010. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem láttam képet nem ítélkezek
2010. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Én is a második által írt keveréket preferálom, de kicsi mellekkel :)
2010. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Persze, amúgy én is mixelnék, de most a kérdésben nem lehet :)


Amúgy amiatt is érdekelt, hogy az arc vagy a magasság mennyire mérvadó. Az arc gondolom, igen. Ugyanakkor kíváncsi vagyok, tényleg olyan fontos-e a hosszú láb.

2010. szept. 4. 17:13
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
A második egyértelműen! Vékonyszálú haj? Vékony száj? Brr, dehogyis.
2010. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Szóval a hosszú láb nem olyan fontos ?
2010. szept. 4. 17:14
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Ha muszáj választani, akkor a második. Amúgy a hosszú láb nem tetszene, de a rövid se. Legyen normális.
2010. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, hogy nőként is válaszolok, voltam (igaz -30cm) az első is, most inkább a második, és most vagyok egészségesebb. (igaz, ruhát piszkosul nehéz találni, mert mindenből piszkafa-méret vagy extra-nagy méret van)
2010. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Bocs, nyugidtan írjanak nők is, persze .

Ha lehet, kort, nemet is várok.

2010. szept. 4. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!