Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen szexi...

Hogyan lehetne ilyen szexi darázsderekam mint ezeknek a szexi nőknek? Hogyan érték el hogy ilyen vékony derekuk legyen?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. júl. 14. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
fűző...amiben megfulladsz :) ma már ez egyébként sem divat
2010. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a második képen lévő nőnek titi nincs fűzője ez mostani kép
2010. júl. 14. 17:30
 3/19 A kérdező kommentje:

Én nem akarok ilyen "egybederekat" mint neki van

[link]

2010. júl. 14. 17:32
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Pedig nekem milliószor jobban tetszik az ilyen "egybederék"..

A harmadik kép kiejezetten ijesztő..28/F

2010. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Ez természeti adottság, sajnos nem tudsz iyen csípőket csinálni.
2010. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát, engem sokkal jobban megfogott ez az "egybederekas" hölgy. A harmadik kimondottan gáz, nem természetes. Túl retró, ha meglátnék egy ilyen nőt, röhögnék rajta.
2010. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem undorítók.

20/F

2010. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

ez testi adottság :) nekem is hasonló derekam van mint a második képen lévő hölgynek, csak nem ennyire durván tér el...

Sajna ilyet nem tudsz csinálni magadnak...:S

2010. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Én legjobban az első képre hasonlítok, és nem szoktam fűzőt hordani. Sajnos erre tényleg születni kell, pár centit lefaraghatsz belőle, de ez alkati kérdés. Én olyan genetikai adottságokat örököltem, mint egy barbie baba, tehát nagyon vékony derék, hozzá szélesebb csípő, így mindig azt hiszik, hogy fűző van rajtam...
2010. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez a forma adottság, akinek ilyen van, annak akkor is vékony marad a dereka (persze a teste arányait nézve), ha meghízik. Nekem is elég vékony, a combom meg ahhoz képest vastag, és tizenöt kilóval nehezebben is karcsú voltam, a combom meg akkor is aránylag vastagnak hatott a testem többi részéhez képest, amikor 46 kilóra fogytam. Szerintem ne bánd azt az egybeformát, nekem pl. a szoknya jól áll, de a nadrág szerintem sokkal csinosabb az olyan lányokon, mint aki a blogspotos képen van. Én csak hosszú felsővel hordok pl. farmert, mert különben a csípőm szélesnek látszik, holott csak a derekam kicsi. És igazuk van a válaszolóknak, hogy a harmadik képen rém idétlen a nő alakja, pláne így túlhangsúlyozva.
2010. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!