Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen szexi...

Hogyan lehetne ilyen szexi darázsderekam mint ezeknek a szexi nőknek? Hogyan érték el hogy ilyen vékony derekuk legyen?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. júl. 14. 17:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
a derekadna semmi baja,teljesen jol van ugy ahogy van es a tobbi mosst nem kerdes targya
2010. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%
Ma már nem igazán jön be a férfiaknak ez a "szegmentált" test és ez így van jól.
2010. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
Hát pedig a negyedik hölgy sokkal vonzóbb mint a többi. Az általad áhított "darázsderék" kimondottan gusztustalan szerintem. :S
2010. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is sokkal szebb a 4. kép.

Ha meglátnék egy olyan nőt, mint a negyedik, huu..:D

A többi inkább átlagos, a harmadik undoritó.

2010. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Erre születni kell. Általában homokóra alkattal jár, ez a legritkább típus. Én is ilyen típus vagyok: nagy cicik, darázsderék, és szélesebb csípő (cici-csípő nagyjából megegyezik). Ez nagyon jó adottság, nőies, és még akkor is jól mutat, ha felmegy pár kiló. Megnézném a 4. képen szereplő lányt plusz 5 kilóval hogy nézne ki.
2010. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, csak a nőknek tetszik jobban az első három kép, míg a férfiaknak a negyedik. Tehát: kinek akarsz tetszeni?
2010. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
30%

a masadik no neve barbara mori..nekik mind homokora alkatuk van..nekem is es tenyleg elonyos,mert ha meghizol is jol all..a homokora alkatu nok vallban illetve csipoben szelesek,derekban pedig keskenyek:) ez nagy cicikkel is jar..a nok csupan 8% ilyen...

ami erdekes,hogy habar itt nem ez olvashato,de kutatasok bizonyitjak,hogy ez a testtalkat a kegszebb es legvonzobb,mert nagyon noies es vonza a tekintetet..ez a tokeletes alkat..egy csinos no olyan hatassal van a ferfiakra mint a drog vagy az alkohol..olvassatok utana,ez igy van..

raadasul megfigyeltek,hogy azoknak a noknek akiknek ilyen az alkatuk,okosabb es egezsegesebb gyerekeket hoznak a vilagra..szerintem azert van ez mert az ilyen homokora alkatu noknek tobb jutott a noi hormonbol..ezek mind igazak..tenyleg olvassatok utana..

de a lenyeg hogy ilyen alkatot csak max fuzovel erhetsz el..ha fiatal kortol rendszeresen hordod,befojasolja a lengobordak fejlodeset..nem engedi hogy elszelesedjenek..osszeszoritja es igy fejlodik aztan majd valamennyire kialakul ez az alkat..de egezsegtelen..a szervekre sincs jo hatassal..

2011. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na meg kivetetik a lengőbordájukat.......
2013. ápr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem csak adottsag kerdese, fűzővel neked is lehet ilyen, de nagyon nem egészséges.

Nekem tetszik a vékony derék (persze ne essünk túlzásba) és kedves válaszolók a kérdező nem feltétlen akar tetszeni sem nektek sem a nőknek. Csak magának és ez azt hiszem fontosabb.:)

2017. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!