Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pálcazáras fülpiercing bepatti...

Pálcazáras fülpiercing bepattintás hogyan?

Figyelt kérdés
Egy napja probalkozok folyamatosan, és egyszerűen nem bírom visszapattintani a kis zaroreszt. Már két lakotarsam is próbálkozott a dologgal, nekik sem megy. A kis zároelem a karika egyik végébe mindig belemegy, azzal nincs baj, de amikor elkezdjük szethuzni a karikát, hogy bepattanjon a másik végébe is, azonnal borul a dolog. Mit rontunk el?

2019. szept. 11. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem rontotok el, egyszerűen nehéz megcsinálni, főként tapasztalat nélkül.

Két tippet tudok adni, ami nekem segített.

- Szerezzetek gumikesztyűt, és ezzel próbáljátok széthúzni a karikát, amikor a pálcának be kellene pattanni. Ez akkor működik, ha a piercing nem túl vastag, rugalmas anyagból van, és kézzel is szét lehet húzni egy kicsit. A gumikesztyű segít megtartani, mivel nem csúszik.

- Ha keményebb az anyaga, akkor fogóval kell lassan széthúzni, majd ha benne van a pálcika, óvatosan! összenyomni. Ha tudod, úgy állítsd be a széthúzás méretét, hogy kiveszed a füledből, mert így jobban látod. Összenyomni már a fülben kell, oldalról tartva, hogy ne csússzon el a fogó.


Nekem ezek a praktikák működtek, de annyira nehéz és hosszadalmas volt, hogy végül golyózáras és rugalmas, nyitható (ebayes) karikára cseréltem a pálcazárast. Én rendszeresen cserélem az ékszert, de ha te nem tervezed, akkor a pálcás a legjobb, mert csak egyszer kell betenni. Ha nem sikerül, piercing szalonokban pillanatok alatt megcsinálják neked.

2019. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, gumikesztyuvel sikerült!:)
2019. szept. 13. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!