Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Fiúk! Mi a véleményetek arról ha egy lánynak szőrös a keze? Lányok is írhatnak

Figyelt kérdés

Most eléggé "divatba" jött a kézszőrtelenítés és így olyan rosszul érzem magam azok a csajok mellett akik szőrtelenítik a kezüket (mivel én nem).

Fiúk, lányok szerintetek nagyon gáz ha szőrös egy lány keze? Légyszi kort és nemet is írjatok!!



2019. szept. 13. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem feltűnő akkor még ok, de ha hosszú sötét szőr van rajta az szerintem elég tré. Nem hiszem hogy akkora nagy durranás legyantázni.
2019. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz. De ahogy előttem írták, ha nagyon feltűnő, akk érdemes leszedni. De engem nem zavar, még ha máshol szőrös vki, az sem. Minden úgy csinálja, ahogy akarja!
2019. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
En 32/N vagyok es gyantazom, de, ha valakinek nem sötet, vagy sürü es nem zavarja (engem magamon meg szöken is zavar) akkor szerintem nem gaz. Az elsö hozzaszolotol kerdezem, hogy gyantaztatta-e mar valaha a karjat, mert ugyan nem "nagy durranas" legyantazni, de rohadtul faj...
2019. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Ha szőke és alig latszik, akkor nem gàz.

A nagyon szőrös engem nagyon zavarna.

Nem annyira szőrős a karom, ès így is gyantázom, màr lassan 10 éve.

Mostmàr szépen megritkult és kevesebb a szőr.

2019. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem hosszú fekete, nem zavarna. Ellenben ha a nem feltűnő szőrt borotválná a kezén és borostás lenne az már zavarna.

23F

2019. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

25 éves lány/nő kinek hogy..nem szőrtelenítem a kezem, ez megint egy divathullám. Kb 3 naponta lehetne szőrteleníteni a kart, az meg milyen már hogy szúr..borostás

Tavasztol nyárig elég világos a kezemen a szőr, télen kicsit sötétebb, de akkor hosszúujjut hord az ember, nem látszik.

Páromat se zavarja hogy szőrös a karom. Környezetemben is egyre többen szedik le a karjukról is a szőrt.

2019. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem gáz 23F
2019. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Borotvalom, 3 hetente kell kb mert szoke pihek, alig latszik.
2019. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Na még ezt is?

Egy olyan dili, ami teljesen felesleges...

Jó helyen van, és ha nem piszkálod, nem teng túl benned minden hormon, akkor finom puha pihe valójában.

Eddig senki nem nyúzott azzal, hogy de gáz a pihe rajta.

2019. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

A szőr teljesen normális, minden lánynak szőrös a keze, van, akinek jobban, másnak kevésbé. Teljesen természetes dologról van szó, ami miatt nem kell rosszul érezned magad.


28n

2019. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!