Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Fiúk! Mi a véleményetek arról ha egy lánynak szőrös a keze? Lányok is írhatnak

Figyelt kérdés

Most eléggé "divatba" jött a kézszőrtelenítés és így olyan rosszul érzem magam azok a csajok mellett akik szőrtelenítik a kezüket (mivel én nem).

Fiúk, lányok szerintetek nagyon gáz ha szőrös egy lány keze? Légyszi kort és nemet is írjatok!!



2019. szept. 13. 11:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

Nálam jó pont, ha meg van hagyva. Bizonyos mennyiségű szőr a női testhez is hozzátartozik, és ezzel EGYÜTT tartom vonzónak, nem pedig ennek ellenére. Ehhez képest a leszőrtelenített kar nekem egy kicsit uncsi. (amikor pedig elkezd visszanőni... huh!)

28/F

2019. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem elég sűrű,hosszú és fekete a karszőröm,tehát jól látszik. Sokáig meghagytam,de annyian észrevették és valamilyen formában szóvá tették, hogy leszedtem.Azóta ezzel cikiznek a suliba,hogy borotválom,meg,h borostás...szóval sehogy sem jó.
2019. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem sötét a szőröd akkor nem gáz,viszont én jobban érzem magam,ha ott is szőrtelen vagyok.
2019. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé homárkás ,egy nő ne legyen szőrös ha vonzó akar lenni.
2019. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem elég visszataszító, ha valakinek nem csak pihék vannak rajta, hanem rendes szőrök, és azt fent hagyja. Nekem sajnos sötét és hosszú, úgyhogy sok éve gyantáztatom. Számomra ez a természetes. Nem akarok olyan alkarokkal mászkálni, ami szőrösebb, mint némelyik férfi ismerősömé. Magamnak is le tudom gyantázni, nincs vele hetekig probléma utána.

(Aki írta előttem, hogy ez "rohadtul fáj", attól kérdezném, hogy fazongyantán járt-e már?..... De ez már tényleg off, bocs érte.)

35/N

2019. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 egycsészetea ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy attól függ milyen erős a szőr a karodon. Pl ha dús/hosszú és még fekete/sötét színű is akkor nem túl nőies , de azért azt hozzá kell tennem hogy nyilván egy 13 éves ne kezdjen el kezet gyantázgatni mert az a divat:D
2019. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem tartom fairnek. Nekem sötét, és nem, nem vagyok hormonbajos, egyszerűen a szüleimnek is sötét szőrük van. Nekem szednem kell a rövid, sötét szőrömet, de a csaj, akit ma láttam a buszon, fennhagyhatja a 2 centis szőke szőrét, ami rohadt feltűnő volt.


Ja és persze a pasikák a csupasz felkar + majom alkar kombóval rohadt szexisek.

2019. szept. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

Fekete hajam,fekete szőröm van, a hasam, derekam is fekete pihe szőrös, a s.gg.mről nem beszélve (bocs). Sajnos családi vonás. Bátyáim is rendesen gyapjasak, csak hát ők férfiak...

Engem nő létemre borzasztóan zavart. 20 évesen a nyári kereseteimből megcsináltattam a lézert. Óriási megkönnyebülés volt számomra, visszatért az önbizalmamat. Azóta járok fitnesz terembe, uszodába, közös zuhanyzóba.

Biztos természetes dolog a szőrzet, de nekem bőségesen elég a hajam meg a szemöldököm. Semmi többre nincs szükségem.

Ha téged is zavar, akkor hajrá ;)

2019. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!