Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek is aszimmetrikus az...

Nektek is aszimmetrikus az arcotok?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, hogy senkinek nem szimmetrikus teljesen és ez így is van jól.Azt mondják, hogy kell egy kis dolog ami eltér, ettől karakteresebb az arc.

Nekem viszont teljesen más az arcom egyik oldala, mint a másik : az orrom is aszimmetrikus, a szemöldököm is, a szám is.. Nektek van hasonló problémátok? Érdemes lenne plasztikáztatni?


2019. szept. 17. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad is, igen senkinek sem szimmetrikus az arca.

Sőt, a tested se szimmetrikus! A füleid, ujjaid, melleid, mind-mind eltérőek!


Nem kell plasztika!

Ezeket mind tudod korrigàlni. Pl: egy jó kozmetikus összhangba tudja hozni a szemöldökeidet! :)


Nekem se szimmetrikus az arcom, főleg akkor ilyedek meg magamtól amikor a fodrásznàl hosszasan nézem magam a tükörben.

Nagyon sok mindenre amugy te paràzol rà, miközben senki màsnak nem tűnik fel!

2019. szept. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak kicsit a szemeim. Én nem fogom plasztikáztatni. Azt hiszem, hogy nagyon aszimmetrikus arcot plasztikáztatnék, de csak ha sok pénzem lenne és/vagy úgy érezném, hogy emiatt túl nagy a hátrányom párválasztáskor (bár ez kicsit "csalás", mert a párod ha nem tudja, lehet, hogy beléd szeret, és a gyerekeitek is aszimmetrikusak lesznek).

Egyébként meg látni kellene, hogy mennyire más a 2 oldalad.

2019. szept. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a bal oldalam jobban tetszik.😂
2019. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte full szimetrikus. Bal oldalon a szemöldököm eleje kb nincs, de ezt egy kis sminkkel meg lehet oldani.

Csinàltam photoshopban egy olyat, hogy a kèt bal oldalamat összeraktam, meg a két jobbot, a az eredetivel egy sorba àllítottam. A barátom és anyukàm se tudta megmondani melyik az eredeti.

2019. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Igen. A két fülem formája eltérő, az egyik feljebb is van mint a másik (szemüvegnél szívás). Az egyik szemem is picivel nagyobb mint a másik és a szemöldököm sem egyforma.
2019. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van,mindenkinek más az egyik fele mint a másik.De nekem ennyire nem durva.
2019. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ❤️
2019. szept. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!