Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldököm aszimmetrikus,...

Szemöldököm aszimmetrikus, van valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, kicsit feltűnő, hogy aszimmetrikus a szemöldököm.

van valamilyen megoldás, hogy lehessen valamennyit korrigálni rajta?

utánanéztem: botox, szálbehúzás(kár hogy évente kell ismételni)


2017. máj. 26. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyire feltűnő? Lehet nem is vészes, csak te gondolod annak. Egyébként senkinek nem szimmetrikus tökéletesen a szemöldöke, azt elárulom.
2017. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de akkor is nem tetszik nekem.

az jobb szemöldököm kicsit lejebb és jobbra van huzva egy kicsivel.

2017. máj. 26. 22:17
 3/17 anonim ***** válasza:
Szedted, vagy kozmetikus szedte valaha?
2017. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem szedtem, de nem is lehet azzal javitani.
2017. máj. 26. 22:24
 5/17 anonim ***** válasza:

senkinek sem egyforma teljesen, csak a nők tudják korrigálni azzal hogy szedik, a férfiakat meg khm, vagy nem figyeled, vagy csak a jóképűeket veszed észre, akiknek jó a szimmetriája...


amúgy sajna a szemöldök a csont ívét követi, vagyis ha belenyúlsz a szemöldöködbe, a csontod csupasz íve attól még ott marad, és nagyon látványos lesz.

amúgy ha bevállalnál egy képet, szerintem itt az emberek véleményeznék, tényleg látható-e


a tükör ám nagyon sokat torzít... ha a valóság érdekel, csináltass magadról valakivel pár képet messzebbről (szelfi nem jó!) és azon fogod látni, mit látnak mások.

2017. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

érdemes lenne kérned egy szemészeti vizsgálatot.

mert ha az egyik szemed esetleg gyengébb, mint a másik, és ezáltal az erősebb szem leterheltté válik (átveszi a másik munkájának egy részét is) az bizony meglátszik előbb-utóbb a szemkörnyéki izmokon, és így a szemöldökön is, ami aszimmetrikussá válik a szemek különböző terhelésétől

2017. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor sehogy sem oldható meg... Na mindegy :)
2017. máj. 26. 22:41
 8/17 anonim ***** válasza:

Dehogynem! Ezt írtam a #4 válaszban!

ha a szemed okozza, akkor szemüveggel, kontaktlencsével, műtéttel helyrerakható a látásod, ami önmagában is fontos, és ráadásként szimmetrikussá válik egy kis idő múlva a szemöldököd is! :)

2017. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De 100%-os a látásom, szóval nem ez a probléma :)
2017. máj. 26. 22:49
 10/17 anonim ***** válasza:

amúgy megkérdezhetem, biszex vagy meleg vagy? csak a túlzott elvárásaid miatt gondolom...

akárhogy is van, ne legyél túl szigorú magaddal a külsődet illetően, SENKInek sem tökéletes az arca! :)

2017. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!