Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös OKJ Budapesten,...

Műkörmös OKJ Budapesten, melyiket válasszam: Pedisuli, BrillBird, Crystal Nails stb?

Figyelt kérdés
Igyekeztem utána járni, hogy melyik iskolát érdemes választani, de csak még jobban elbizonytalanodtam. Tudom, hogy volt már ezzel kapcsolatban kérdés, de azok már több évesek. Nekem a BrillBird eddig a szimpatikusabb, de igazából nem tudom eldönteni. Aki részt vett valamelyiken, esetleg többön is, kérem, hogy írja meg a véleményét! Köszönöm! :)

2019. szept. 19. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Crystal.
2019. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Brillbird. Minőségi anyagok, jó oktatók, kis csoportlétszám. Ha később hozzájuk akarsz menni továbbképzésre, lesz anyagismereted a bb termékekről.
2019. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, miért a Crystalt válasszam szerinted?
2019. szept. 22. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert nagy eséllyel arrról hallott egyedül...
2019. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem. Találtam még egy sulit, a Studio Flash-t a Margit körúton... itt a gyakorikerdeseken van dicseret róla, csak kissé fizetett szagú.. Erről a suliról tud valaki valamit? Aki tényleg járt oda. Használható tudást kapsz a pénzedért? Köszönöm :)
2019. okt. 1. 21:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az okj képzésüket több körmös csoportban is dícsérik
2019. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Voltam már modell egy Crystal Nails tanfolyamra járó lánynak, és nem voltam elájulva. A tanuló is azt mondta, hogy ha újrakezdhetné nem oda menne. Én is tapasztaltam, rengetegen vannak az órán, az oktató alig jött oda megnézni hogy mit csinál a tanuló egyáltalán, ráadásul bunkók voltak és elöl telefonoztak meg beszélgettek egymással.


Most én a Perfect Nailsbe járok és ugyan ennek is vannak "hülyeségei" sokkal szimpatikusabb tanulóként. Az oktatók gyakran odajönnek megnézni, hogy mit csinálsz, akár 3x is türelmesen elmagyarázzák az anyagot ha még mindig nem érted, többféle technikát mutatnak be. Pl. zselé felvitelénél is 3 féleképpen mutatta meg 3 különböző oktató és kiválasztottam ami nekem jobban megy és azt alkalmazom. Azért itt is elég összeszedetlenek, mert nem az órarend szerint haladunk, ami meg lett beszélve és gyakran van olyan, hogy ha odamegyek egy idegen modell-lel akkor kitalálják 5 perccel előtte hogy mégsem azt fogjuk csinálni, mint ami meg lett beszélve, különféle okok miatt (pl. nincs készleten a megfelelő anyag). Ez elég kellemetlen, ha az idegen modellem számít valamire és nem azt kapja amit megbeszéltünk, közben meg nem is az én hibám, de nekem kell magyarázkodni. Van, hogy az oktató kitalálja hogy éppen nem ér rá, úgyhogy egy másik ember ugrik be helyette... Na ilyenek vannak, és nem kifejezetten tetszik mert én nem egy random embert akarok kifizetni hanem amikor jelentkeztem láttam képen az oktatót/beszéltem vele/szimpatikusnak találtam, ezért jelentkeztem hozzá. Ha ő most elmegy ügyet intézni akkor ne tegye ki magát, hogy ő fog oktatni... De talán ezekkel még túl lehet élni, azt nehezebben viselem ha valaki indokolatlanul bunkó és még nem is tanulok semmit a pénzemért. :) A Perfect Nailses anyagok se rosszak, kezdőként 3. próbálkozásra csináltam egy szettet egy lánynak és 3 hete fent van a körmén a cucc, oké, lehet hogy nem voltam én se béna, de azért tapad az anyag rendesen :)

2019. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Előző vagyok, most látom, hogy a 3-as a bűvös számom xD
2019. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Végül melyik iskolát választottad?
2020. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Perfectet ajanlom en is. Ami meg jó, brillbird, studioflash.
2020. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!