Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös OKJ Budapesten,...

Műkörmös OKJ Budapesten, melyiket válasszam: Pedisuli, BrillBird, Crystal Nails stb?

Figyelt kérdés
Igyekeztem utána járni, hogy melyik iskolát érdemes választani, de csak még jobban elbizonytalanodtam. Tudom, hogy volt már ezzel kapcsolatban kérdés, de azok már több évesek. Nekem a BrillBird eddig a szimpatikusabb, de igazából nem tudom eldönteni. Aki részt vett valamelyiken, esetleg többön is, kérem, hogy írja meg a véleményét! Köszönöm! :)

2019. szept. 19. 15:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül a Studio Flash-be jelentkeztem, egyrészt időbeosztás szempontjából ez volt a legjobb, másrészt ismerősök is őket ajánlották. Meg az érdeklődő e-mailjeimre teljesen normálisan, kedvesen válaszoltak, nem éreztem úgy, hogy kb szívességet tesznek. Szóval eddig, ami volt kontakt, az alapján szimpik. Aztán majd meglátjuk. :)
2020. máj. 8. 07:27
 12/13 anonim válasza:
Sziaq! Végülis kijártad a Studio Flash suliját? Hogy tetszett? Én most vagyok pályakezdő de nulla tudással, és náluk találtam egy olyan elfogadható árú alapképzést amit így bemernék fektetni, hogy kiderüljön szeretném e csinálni. Úgy érzem ebben a szakmában kitudnám bontakoztatni a kreativitásomat és kézügyességemet de félek, hogy mégsem tetszik ha csinálom.
2022. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szia! Nem fejeztem be náluk, igazából megkönnyebbülés volt és nem bánom, hogy ott hagytam. Most gondolkodom rajta, hogy valahol máshol nekiugrom még egyszer, mert szívesen elvégezném magát a képzést, de nem náluk, az biztos.
febr. 29. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!