Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Domestos által okozott sárga...

Domestos által okozott sárga folt. Megmenthető a nadrág?

Figyelt kérdés
Egy szürke nadrágomon a Domestos lemarta a festéket, így egy kb 1cm széles folt van rajta. Ha beviszem egy mosodába ahol vállalnak ruhafestést is, ott vajon tudnak vele valamit kezdeni?
2019. szept. 25. 18:24
 1/3 anonim válasza:
Szia nekem sok ruhám ennek az áldozatávávált sajnos nem lehet mosással eltüntetni a foltot.Viszont ha kreatív vagy egy minta felvarrásával el tudod fedni a foltot.
2019. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mosásra gondoltam, hanem festésre...
2019. szept. 25. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Vidd be es kérdezd meg Toluk. Ez is egy szakma, ok tudnak szakszeru valaszt adni, biztos volt mar hasonlo esetuk.


En otthon festettem be anno egy polot és hát eleg foltos lett..igy azt semmiképp nem javaslom.

2019. szept. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!