Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten melyik üzletekben...

Budapesten melyik üzletekben lehet a mai fiatalok által kedvelt szük farmereket, nadrágokat vásárolni? 25/f

Figyelt kérdés
H&M-ben nem találtam annyira szük nadrágokat, amilyenekre vágyom. Köszönöm szépen a segítséget elöre is.

2016. dec. 31. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ooo nem vagyok budapesti, de kb minden uzletben ilyen nadragokat arulnak
2016. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
C&A-ba vannak mindig super skinnyk, New-Yorker, Amnésia, ilyen üzletekbe, plázákba biztos találsz.
2016. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kínai boltokban szoktam feszülős super-skinny sztreccsfarmereket venni. Nézelődni kell, elég jókat lehet találni általában. Aztán van hogy ezeket is mégjobban beszűkítem, hogy még a bokámra is totál ráfeszüljön. :)


Ráadásul ezek a kínais gatyák azért is jók, mert a seggemen is elég jól feszülni szoktak, ami nagyon bejön, mert nem szeretem ha trottyos a seggemen. :) Sokkal jobban mutat, ha kiadja a formáját. :)


Nem tudom te pontosan milyent szeretnél, hogy hol mennyire feszüljön, de arra figyelj a vásárlásnál, hogy jó sztreccses, rugalmas anyagú legyen, mert akkor egész extrém módon is be lehet szűkíteni, miközben kényelmes marad. :)


Linkelhetnél, hogy milyen fazonra gondolsz.


30F

2016. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En lany vagyok ezert nem 100% hogy van a boltban, de ferfi ruha van. Pull & bear, newyorker, meg talan a springfield, bershka. Ennyit tudok es ez se 100. De ha bemesz akarmelyik budapesti plazaba akkor biztos talalsz olyan boltot ahol van. Meg talan levi's vagy devergo, farmert arulnak de nem tudom hogy van-e olyan amilyen neked kell.
2016. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
H&M-ben tényleg nem nagyon van. Pull&Beart, Bershkát ajánlanám, én is ott veszek ilyen nadrágokat, ráadásul most le is vannak árazva.
2017. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!