Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiúk által viselt...

A mai fiúk által viselt feszülős nadrág miért jön be a lányoknak? Csak szerintem ciki?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Igen, csak szerinted ciki, a lányok szerint meg jól néz ki.
2019. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem nagyon tetszik. Főleg hogyha pálcika lábai vannak a hordójának. Akkor nagyon hülyén néz ki.
2019. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem undorító. :D jobban feszül rajtuk a nadrág, mint egy csajon..
2019. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Cikinek semmiképp nem ciki, ha a fél ország ilyet visel. Ha valakinek nem tetszik, a szíve joga, de a divat változik, nem árt alkalmazkodni.
2019. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Úgy néznek ki benne, mint a 10 éves kislányok a cicanacijukban.
2019. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a legtobb lanynak 16 felett mar nem tetszik
2019. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Ti amugy hol eltetek eddig? Vagy mennyire vagytok muveltek?

En kemenyen tanultam divattortenelmet, es mar reges regota ilyen nadragjaik voltak a ferfiaknak (amikor nem epp harisnya hosszitott felso resszel)

2019. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Nézd meg a 1960-70-es évek divatját, akkor minden valamennyire magára adó férfi kifejezetten feszes nadrágot hordott.
2019. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Nem tetszik, üljetek be valami időgépbe, barna bőnadrág, sárgult bugyogó, hózentróger, kockás ing, iskolaköpeny, félüvegben leragasztott szemüveg, azt lehet ott nyomulni, egészségetekre...


Most szerinted, ha valakiben ébred némi szexuális fantázia a másik fél comb-vádli íveit illetően, annak egy testhezálló ruha, vagy egy ilyen roggyantaljú barna szélben lobogó körúti főnyomócső a szexuálisan izgatóbb látvány? Ja, hogy te női lábakra buksz, vagy aszexuális vagy. Értem. Csak azóta volt egy szexuális és öltözködési forradalom, ma már nem csak a férfiaknak van joguk az utcán női körvonalakat stírölgetni, hanem ez velük is megtörténhet. (Az persze egy másik kérdés, hogy botsáskáknak és vízilovaknak nem feltétlen áll jól, ha jobban megmutatják magukat.)

2019. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Aha. A probléma csak az, hogy 99%-uk tényleg botsáska vagy vizíló.
2019. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!