Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Visszataszító ha egy srácnak...

Visszataszító ha egy srácnak szemöldök piercing-je van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok srác szerint b. zis. Nektek mi a véleményetek róla? Stílusom átlagosnak mondható, nem vagyok rocker, emos és a többi.


Legfőképp csajok véleménye érdekel, ha srác vagy és neked is van tapasztalatod,irj nyugodtan.

Köszi😀


17/F.



2019. szept. 25. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha bu"zis, az nem feltétlen visszataszító. <3

Üdv, Béla

2019. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon szexi! Írhatok neked priviben?

Jenőke

2019. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég telepi, a 90-es években az ilyen felzselézett hajú csődiszkós osztálytársaimnak volt, van olyan, akinek máig megvan :D

A szemöldökpiercinggel egy nagy baj van, hogy nagyon csúnya heg marad utána.

2019. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem mondom azt hogy ha valaki megtetszik akkor csak ezért mondanám azt hogy nem kell.
2019. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem ezen múlik, hogy szimpatikus egy ferfi vagy sem.Osszhatas szamit. Sztem ne masok velemenye alapjan dontsd el, hogy szeretnel vagy sem. Neked kell tetszeni, es nem masnak.

De hogy a kerdesedre is valaszoljak:Egyebkent az egyetlen piercing, ami egy ferfin tetszik.

2019. szept. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egfystzere látam valakit aki álomszép emberke volt, és olyan huszonéves lehetettt. Fekete hajqa, eléggé sötét bőre, és elég magas is, bár én alacsony nő vagyok, így a magasság nem olyan lényeges nekem. Neki a basl szemöldökébe volt és nagyonnnnn jőól állt neki.

Szal ha egy bombaférfi vagy, szinte bármit magadra akaszthatsz/tethetsz, ha attól még gyönyörű az illető!



20/nő

2019. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ui. Bocs a helyesírási hibákért
2019. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszik. L.
2019. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszataszító, de nem is tetszik.
2019. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem az. R.hadt jól néz ki szerintem.


16/L

2019. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!