Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság egy fiatal férfitől...

Manapság egy fiatal férfitől a nők azt várják el, hogy mindenhol borotválja magát?

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én például nem várom el, de nyílván vannak ilyen-olyan nők. Ízlések és pofonok. És a férfiak a nők esetében? :-)

Szerintem minden olyan szőrös legyen, amilyrn akar!

2019. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Csak az ostoba tini lányok, a csicska, ecsethajú kismajmaiktól.


[link]

2019. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem, nem mindenki várja el. Ugyan így igaz férfiak esetén is, pl van akinek a szőrös és van akinek a csupasz tetszik "ott lent". Többségnek viszont szerintem nem teszik a túl sok szőr, de a borotválással pedig az a baj, hogy szúr. Inkább gyanta vagy epilátor, de nemi szerv környékén azért kíméletesebb a borotva vagy szimplán rövidre vágni, esetleg IPL. De szintén elég sokan vannak, akiknek nem tetszik a szőrtelenség se. Kettő között pedig nem nagyon lehet lenni (max trimmelés, de az sem az igazi). Trimmelni pedig szerintem illik néhanapján annak, aki nagyon szőrös, főleg néhány területen. Ugyan úgy, mint körmöt vágni, szakállat igazítani (ha van), szemöldököt (feltéve ha kell, összenövés, stb)

Én 22 éves fiú/férfi vagyok, de nem tudom... nekem nem túl nagy fejfájás bármelyik testrészemről a szőrt leszedni, és teszem is sokszor, mivel nem szeretem magamon. Az, hogy másnak nem tetszik... nyilván nem tudok vele mit csinálni. De sokan vannak kiknek teljesen mindegy, vagy pont így tetszik. Nem érzem emiatt se melegnek, se nőnek, se transzneműnek, meg semmi ilyesmi magam. Még csak negatív megjegyzést se kaptam. Nőkön is természetes a szőr, bár nekem nem tetszik és sokan vannak még így vele. Természetesség és szépségideál nincs feltétlen összhangban, de még az igényességgel sem (levágatlan ápolatlan köröm, haj, összenőtt szemöldök, full szőrös hát - mind természetes, nem? de).

Összeismerkedsz valakivel aztán megbeszélitek négyszemközt, hogy kinek mi tetszik. Nincs erre jó mód, ki tudja, hogy neki mi tetszik, feltéve ha egyáltalán érdekli. Addig pedig ahogy neked jó, csak ne tűnjél igénytelennek (ha ennek lehet nevezni). Ismerkedésnél úgy sem lát annyira ruhában, főleg most hidegebb időszakban.

Nem értem ezt az aggodalmat, hogy mi történik, ha egy férfi hozzányúl a szőréhez. Nőktől pedig szinte elvárás, érdekes kettős mérce :)

2019. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt "várom el", hogy a férfi jól érezze magát a saját bőrében. Legyen az szőrösen, vagy csupaszon.
2019. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Senkitől nem várják el, akinek nem tetszek úgy ahogy vagyok, az mehet amerre akar.
2019. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Engem pl kifejezetten taszít, ha egy férfi intim területen szőrtelen.
2019. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol semmiképpen. Intim területen támogatom hogy minimum rövidre legyen vágva, ha a hónalját, vagy durva szőrösség esetén a hátát, mellkasát leszedi azt nem bánom, de nem is kizáró ok ha nem, mindenhol máshol én jobban szeretem ha szőrös, de ha ő kifejezetten le akarja szedni akkor megbékélek vele.
2019. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, csak tőlem sem várják ugyanezt. L.
2019. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan mint a szakáll. Egyiknek bejön, a másiknak mindegy, a harmadik bottal se piszkálná.

Megbeszélés kérdése az egész. Nem lehet előre megmondani kinek mi tetszik.

Ízlésről kár vitatkozni, ezt már a rómaiak is tudták

2019. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm nem várja el, de tetszik neki amikor borotvált ott lent
2020. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!