Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell lemosni a géllakkot?

Hogy kell lemosni a géllakkot?

Figyelt kérdés

Hallottam pár oldószerről ami állítólag lehozza, de állítólag ezek tönkre teszik a körmöt.

A másik módszer amiről tudok, a lereszelés az viszont nagyon időigényes.



2019. szept. 29. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lemosni sehogy. Leoldani lehet, de ehhez oldószer kell. Sima körömlakklemosó nem jó.

Menj el körmöshöz, aki szakszerűen eltávolítja.

2019. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Tiszta acetonnal lehet leoldani. Nyilván nem tesz jót, de azért nem fél órát ázol benne kétnaponta. Vagy reszeled, lehet kapni ehhez is eszközt, bár azt otthoni haaználatra nem biztos, hogy ajánlom, könnyen belereszelsz a saját körmödbe is.
2019. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Minimum 2 óra volt mire leoldottam tiszta acetonnal mert nem szedi ám le úgy mint a videókban, utána muszáj volt reszelgetni. Szétcsesztem a körmöm... Lehet kapni gél lakk leoldót, de azzal is szenvedés

Menj el körmöshöz aki fillérekért lereszeli és manikűröz is

2019. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem tartott két óráig az aceton. Vattát átitatsz acetonnal, nem kell rá túl sok, amennyit rendes körömlakk lemosásához használsz, de fontos hogy aceton legyen, acetonmentes lemosóval nekem nem ment. Azt ráteszed a körmödre, betekered alufóliába, és vársz 10-15 percig. Utána leszeded, és le lehet kapargatni a lakkot könnyen. Ha kicsit megreszelgeted a tetejét, csak annyira hogy ne legyen fényes, szigorúen nem lereszelve a saját körmödig, az segít.

[link]


Itt csillámos lakkal csinálja, géllel tovább tart és kapargatni kell utána, de az elv ugyanaz. Persze ha a gélt körmösnél csináltatod akkor jobb ha ezt is rábízod, de én azt is magamnak szoktam, így a leszedést is én intézem.

2019. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!