Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fjallraven Kanken táska...

Fjallraven Kanken táska nagyon divatcikk?

Figyelt kérdés

Szemezek ezekkel a hátizsákokkal, de elbizonytalanodtam, mert akárhol próbáltam utánanézni, hogy mennyire tartós, mik a tapasztalatok, stb., mindenhol a vélemények 2/3-a egyszerűen annyi volt, hogy idióta divatmajom az, aki ilyet vesz, és kész.

Ha vennék egy ilyen táskát, azonnal ilyen agyatlan, trendek után futkosó csitrinek néznének?


(Ugyanitt érdekelne: Mikor fog kimenni a divatból? El lehet valahogy tüntetni a logóját? - Bár anélkül is felismerhető talán...)


Vagy esetleg van a Kankenhez hasonló pakolós(!), tartós(!!!) táska hasonló áron, ami kevésbé "trendi"?


2019. okt. 3. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1-2 éve volt divat

Én pont akkor mentem kirándulni Svédországba, és ott tényleg MINDEN ember olyan táskát hordott. Most meg az Obag hódít teret magának, meg a kicsi hátizsákok. Tinik körében (fiú, lány) meg az övtáskák. Szóval szerintem nyugodtan beszerezheted magadnak, mert "lejárt" a divatja :D

2019. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztálytársaimnak elég régóta megvan már, szóval szerintem elég tartós, bár az árát nekem így se éri meg talán. Az jobban zavar, hogy tömegcikk, egy két éve különleges volt, ha valaki ilyennel mászkál, mostanában meg minden 2. lánynak ilyen van
2019. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Istenem, te tenyleg eltuntetned a logojat?:D Szerintem jo taska, par osztalytarsamnak is van.

Az elsovel meg egyertek, Norvegiaban is mindenki ezt hordja.

2019. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!