Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen anyagú szemöldök...

Milyen anyagú szemöldök piercinget vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

5 napja szúrtam a szemöldököm, 1-2 napig érzékeny volt, de nem gyulladt be. Minden nap alkohollal fertőtlenítettem, majd antibiotikumos kenőcsel kentem.

Az érzékenység elmúlta után nyomogattam esténként és ilyen gennyszerű cucc jött. Nagyon kevés, 1 nap alatt kevesebb mint egy csepp. A cucc után ha nagyon nyomtam csak egy pici vér jött.


5 nap alatt nem kellene neki beforrni ?

Arra is gondoltam lehet fém allergia miatt nem gyógyul be. Sima a fém a piercing. Ha valami minőségit veszek akkor is ilyen lesz?



2019. okt. 5. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem késő! Szedd ki, ne rakj bele semmit! Talán mév beforr:D a szemöltökpiercing undorító
2019. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért is?
2019. okt. 5. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyógyulási idők:

látszólagos: 4-6 hét

teljes: 3-12 hónap.

Octenisepttel kezeld (folyadék) napi 3-5x az első hónapban, utána elég napi 2-3x. Ha fémallergiás lennél, akkor nagyobb lenne a baj, az elején normális. Maradjon lehetőleg mindig tiszta, óvd mindentől, ne menjen rá smink, kozmetikum, vegyszer...stb és ne áztasd ki (uszoda, szoli, szauna tabu), illetve meg kell mondanom, hogy mivel felszíni ékszer és nagy esélye van, hogy nem marad meg örökre. A felszíni ékszerek ilyenek.

2019. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!