Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mióta nem engeditek?

Lányok! Mióta nem engeditek?

Figyelt kérdés
Mióta nem engeditek az anyukáknak hogy beleszóljon az öltözködésbe?

2019. okt. 10. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ez egy hosszabb folyamat volt, de kb 12-13 évesen kezdődött.
2019. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Én hamar lettem "önàlló".

Anyukàmat elveszítettem 9 éves koromban. Onnantól kezdve apukàmra számíthattam.

Neki is nehéz volt. Hiszen egyedül maradt egy kis lànnyal.

Onnantól kezdve hogy ketten maradtunk, en választottam a ruhàimat. Ő nem is tudta volna eldönteni ezt.

2019. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ mit értünk ezalatt. Már 8-9 éves koromban megengedte az anyukám, hogy olyan ruhákat vegyek, amik nekem is tetszenek. Szóval nem csak random megvette nekem a ruhákat. Viszont tanácsokat mindig is elfogadtam tőle, és sosem voltam úgy vele, hogy "bele ne merj szólni az öltözködésembe".
2019. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még most is képes beleszólni, pedig lassan 21 vagyok😂
2019. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Igazából már gyerekként is úgy működött a dolog, hogy bizonyos árkategóiáig, de azt kaptam, amit én akartam. A véleményét meg most is ki kérem, ha bizonytalan vagyok.

Napi szinten meg annyi, hogyha ő nézett időjárást, akkor mondja, hogy szerinte ne/vegyek pulcsit/kabátot. Aztán általában megfogadom.

18l

2019. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából mi nem vagyunk szegények.

Most voltunk kabátot venni nekem, még növésben vagyok, nagyon gyorsan növök. Volt pár kabát, aki mind a kettőnknek tetszett, de az ára az összesnek 20000 felett volt, és én mondtam, hogy nem kell olyan kabát, ami drága és fél év alatt kinövöm. Szóval nagyon anyagias vagyok.



A kédésedre visszatérve:

-Amikor már tudtam beszélni, akkor választhattam magamnak ruhákat

-mindig elfogadom a tanácsait, de azt veszek fel amit akarok iskolás korom óta

2019. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!