Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok! Nektek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek van olyan dolog amit nem szerettek a párotokban és nem engeditek neki?

Figyelt kérdés
Ha szabad tudnom mik azok?
2019. jan. 7. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Egyrészt magánügy, másrészt nem a kutyád vagy a gyereked, hogy engedélyt kelljen kérnie bármiért is. Harmadrészt ha szeretsz valakit, a hibáival együtt szereted, negyedrészt valami gondod van, írd le és válaszolunk.
2019. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Látom fáj az igazság, ezért lettem lepontozva. Ilyenkor tudok gratulálni a mai generációnak...a te engedélyed kell, hogy bármit is csinálhasson? Grat. Mi ez az uralkodás mások felett? Egnnyi idősen nekem már volt annyi eszem, amennyi neked sose lesz. Férjem van, akiből nem csináltam papucsot, de biztos te tudod jól, hogy hogy működik egy normális kapcsolat. 25/N
2019. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Én felpontoztalak. Hogy miért? Mert új generáció egy "selejt" jó én is az új generáció közé tartozom de ez van(hcw új generáció (tihanyi Péter))
2019. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le. És mielőtt rám fognátok hogy én tiltok meg dolgokat a párom, szólok hogy nem így van. Én nem tiltok meg neki semmit,úgy szeretem ahogy van.
2019. jan. 7. 20:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Szabad tudni mit nem enged?
2019. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én mindent meg beszélek a párommal, hogy mi az, ami nem tetszik benne, s ő is ugyanezt elmondja, hogy neki mi nem tetszik bennem. Ennek természetesen vagy eleget teszünk, vagy megpróbáljuk elfogadni.

Viszont olyan sosem volt, hogy "megengedni"

2019. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem szereti ha sminkelek
2019. jan. 7. 20:52
 8/17 anonim ***** válasza:

Na most én is kíváncsi lettem hogy vajon mit nem szerezhet bennem.


Amúgy erősen sminkeled magad vagy mértékkel? Mert ha mértékkel szerintem még elfogadható.


Amúgy én a hibáival együtt szeretem, sőt van mikor a hibáit is szeretem.

2019. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mielőtt összejöttünk sem sminkeltem magam sokat. A legtöbb ami volt rajtam az a szempillaspirál szájfény meg világos szemhéj púder,az is ballagásomkor.
2019. jan. 7. 21:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szereti, de ne akarja már megtiltani! Amúgy lehetnek dolgok, mik zavarnak a másikban, de legfejebb megkérem, hogy ne tegye, vagy ami olyasmi azt ne a jelenlétemben.
2019. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!