Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Örökölt szem alatti karikàk?

Örökölt szem alatti karikàk?

Figyelt kérdés

Szóval a a genetikám miatt a szemeim alatt kisebb fekete karikák vannak de nincs bedagadva vagy bármi és csak sötét és már 2 év korrektorozom de meguntam hogy reggel még szép de 2-3 óra múlva ugyanolyan mintha nem korrektoroztam volna sőt csúnyább mert beleül az apró ráncokba és elegem lett ebből nem akarok már korrektorozni de anélkül meg olyan minta kb 1 órát aludtam volna.

Ha inkább hagyom a francba a korrektort a szempillaspirál meg marad hogy kiemelje a szemem (gyönyörű kék. legalább a szemem szép) akkor az szerintetek gáz lenne meg rontana az összhatáson?

Tudom nem olyan nagyon nagy problema de lègyszi csak normális válaszokat! Előre köszi aki válaszol!!

16/L



#szem alatti karika #örökölt szem alatti karika
2019. okt. 14. 18:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Néhány helyen lemaradt az ékezet bocsi
2019. okt. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!