Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki ezen az...

Vásárolt már valaki ezen az oldalon? Tapasztalatok? Eredeti termékek vannak?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 15. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vásároltam itt, de ahogy megnéztem az oldalt, több gyanús dolog is van rajta.


Nincs megadva elérhetőség, se telefonszám, email, a székhelyük/irodájuk címe. Egy komoly webshopnál ezek megtalálhatóak valahol akkor is, ha nincs személyes átvétel náluk. Csak egy kis űrlap van, ahol a saját e-mailedet tudod megadni, aztán vagy válaszolnak, vagy nem.

Szállítás és garancia: Szintén nincs megadva, hová tudod visszaküldeni a terméket (majd utólag esetleg mondanak valamit, ha egyáltalán válaszolnak a reklamációra). Az is zavaros, hogy akkor mekkora rendeléstől ingyenes a szállítás. Fent a kezdőoldalon és itt két különböző összeg szerepel. Amúgy azt se írták le, hogy mennyi a szállítási díj, ami szintén nem szokott kimaradni a normális helyeken.

A visszaküldés határideje sem egyértelmű. Fent 30 napot ír, itt 15 napot.


Biztos, hogy ilyen helyről nem vennék semmit. Ezt valaki csak összegányolta, hogy nagyjából hitelesnek nézzen ki. Már abból is látszik, hogy minden szót nagy betűvel kezd. Apróságnak tűnik, de a profik ilyesmire is figyelnek.

2019. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hú nagyon kamuszagú. Az első válaszoló sok gyanús dolgot kiemelt, nekem az is szemet szúrt hogy az oldal webcíme (browtf) teljesen értelmetlen, és vizuálisan nem jelenik meg sehol a főoldalon, ott csak a converse logo van. Továbbá a “fiu” kategória, hogy a mérettáblázatban a cipők mellett találhatók dzseki és nadrág méretezések is, pedig ilyeneket nem árul az oldal, és hogy egy teljesen magyar nyelvű oldalon valamilyen megmagyarázhatatlan okból tudsz többek között mexikói pesoban, lengyel zlotyban, dán koronában, japán jenben és indiai rúpiában fizetni.
2019. okt. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne vásárolj innen.
2019. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én is kutakodtam egy kicsit és megtaláltam az oldal címét egy olyan cikkben, hogy csaló kínai oldalak.
2019. okt. 16. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!