Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha gimnazista fiúként...

Gáz ha gimnazista fiúként borotválom a hónaljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mikor jó idő van mindig pólót veszek fel,de ilyenkor nagyon semmit nem merek csinálni,mert látszik a hónaljszőrzetem. Borotválom egy ideje. Szerintetek nagyon gáz? Nagyon utálom a hónaljszőrzetet,szerintem undorító.

2019. okt. 17. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, dehogy, én a férjemet is rávettem pár éve, pedig ő már nagypapa. Sokkal kulturáltabb, szagtalanabb.
2019. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Általános iskolás korom óta borotválom. Már 24 vagyok. Soha egyetlen negatív kritikát se kaptam érte. Más is csinálja. Én azt "szégyellem", ha van. Nem csak te érzed így, emiatt ne aggódj! :)
2019. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Bizony az! Egy fiú ne legyen már házatlan csiga.
2019. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha azt mondjuk, hogy gáz, akkor pólóban megint nem mersz majd semmit csinálni, mert látszik, hogy borotválod? Ha jól esik, szedd le, ha nem esik jól, ne szedd le, random emberek véleményét meg sz**d le, ennyi.
2019. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
Nem gáz. Nagyon jól teszed, ha odafigyelsz a tested valamelyik részének ápoltságára.
2019. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne gáz?? Van, aki a testszőrzetét sok más helyen is leszedi. Csak az a fontos, hogy komfortosan érezd magad! 🤗
2019. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy gáz.Én se szerettem,mert elégé sok gond van vele.Könnyebb tisztán tartani,meg higénikusabb a hónalj amúgy.De ha vki azt mondja,hogy gáz azt hagyd figyelmen kívül

21/F

2019. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!