Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak? Tényleg...

Most mit csinaljak? Tényleg undorító az ilyen testalkat? 16/L

Figyelt kérdés

olyan csunyanak érzem magam hogy mindig ha megyek valahova eltakarom a hasam meg a karom mert azthiszem mindig azt nézik

és olyan rossz kozerzetem van a suliban is a lanyok folyton néznek és annyira rosszul érzem magam

egy dagadt disznónak érzem magam és sokszor már bántanam magam hogy hogy hagyhattam ezt hogy ilyen legyek

kicsi a mellem azzal semmi bajom DE nagy a hasam van hát hájam vastag a karom és kicsi a seggem és egyszerűen undorítónak tartom valamint a derekam se a legvékonyabb és “hip dip-em”is van


2019. okt. 18. 15:31
 1/6 subrette ***** válasza:
Kezd edzeni. Formáld magad. Lehetséges!
2019. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

A testalkatodról mondjuk pont semmit nem írtál.


Egyébként ne zabálj annyit.

2019. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem egy szuper állapot, a te jóléted szempontjából sem, és kívülről nézve sem. De mindannyian ismerünk embereket, akik jól érzik magukat így. Ha te nem, akkor ne azon keseregj, hogy jutottál ide, hanem előre tekints: a leírtak nagyobb részén ugyanis lehet változtatni. Az örökös feszengéstól, takargatástól pedig próbálj megszabadulni, ezzel csak feleslegesen keseríted az életed.
2019. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
küldj képet privátban vagy írd le a paramétereidet mert sosem fogunk tudni rendesen válaszolni kisszívem :)
2019. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
79%
Először is tudatosítsd magadban, hogy senkit nem érdekel a testalkatod. A kutya se nézi. Másodszor pedig kezdj sportolni, figyelni az étkezésedre és akkor egy idő után saját magadnak is tetszeni fogsz.
2019. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%
Átérzem a helyzeted én is is vagyok bár inkább nálam a comb, has, vádli kombó. Mellem semmi a fenekem is elég kicsi. Állandóan lenéznek. De most szeretnék változtatni remélem sikerül. 15/L
2019. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!