Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elterjedt...

Szerintetek mennyire elterjedt cikizni a sovány nőket?

Figyelt kérdés

Tapasztaltatok olyat soványként, hogy rosszallóan méregetnek vagy megjegyzéseket tesznek az alakotokra?

Vagy Ti szóltatok be valakinek, bámultátok feltűnően vagy néztétek le, mert sovány?



2019. szept. 25. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem őket is piszkàljàk rendesen.

Nem szó szerint hogy te csontkollekció, hanem hogy "egyél màr!","mennyit eszel?", "ma se ettél eleget", "elfúj a szél".. ès még sorolhatnàm.

Ezek a megjegyzés

2019. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

* egyes vàlaszoló vagyok, véletlen elküldtemxd

Na folytatom. Szóval a sok ilyen megjegyzès egy idő után sok tud lenni. Pl:Én magasabb làny vagyok az àtlagnàl,ès is folyton megkapom hogy hú de magas vagy, megint nőttél stb..

Mintha nem tudnàm hogy magas vagyok.

2019. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire elterjedt.Én vékony vagyok genetikailag,illetve sportolok mellette.Annyi féle ilyen beszólása kaptam már,vannak rosszalló tekintetek is,de van aki konkrétan a szemembe mondja,így lettem Én tápos csirke.Ez volt az abszolút kedvencem amit valaha kaptam.
2019. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Általában a kövér nők,vannak ki rájuk.
2019. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
100%
Én kb. mióta sulis vagyok, hallgatom hogy anorexi, csontkollekció, anyád nem ad enni, elöl deszka, kutyák a csontokkal stb. A "kedvesebbek" csak az iránt szoktak érdeklődni, hogy van-e betegségem és hogy ismerem-e az evés fogalmát. Az ilyen "elfúj a szél"- félék már meg sem érintenek. Szóval ja, elterjedt.
2019. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan.

Fogpiszkáló, gebe stb...

Már meg sem hallom, fel sem veszem.

2019. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
77%
Ne törődj a kritikusokkal! Az irígység beszél belőlük! Férfiként elmondhatom hogy a sovány Nők a legjobbak!😉
2019. szept. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

24 éves koromig ezzel csesztettek.

Általánosban ropinak csúfoltak, pláne, ha megsérültem. "vigyázz a ropira, mert eltörik".

Gyakran rámültek, mert "nem vettek észre".

Ha beteg voltam, azon röhögtek, hogy biztos ettem egy egész kiflit, és elcsapta a hasam.

Ha enni láttak, mindenki hangosan csodálkozott, hogy eszem. Pedig minden nap elfogyott a 3-4 szendvics, és menzás is voltam. Szóval nem koplaltam, egyszerűen csak nem híztam.

Otthon a szüleim is azzal csesztettek, hogy bevitetnek kórházba, ha nem hízok, ott majd megtömnek.

Kaptam étvágygerjesztőt, inni kellett a csalánteát, holott semmi gond nem volt az étvágyammal, csak nem bírtam egyszerre annyit enni, mint a 3 évvel fiatalabb túlsúlyos öcsém.

Jártunk félévente vérvételre, az értékeim tökéletesek voltak, az orvos szerint sem voltam alultáplált, így a kórházra nem került sor.

A középsuli valamivel jobb volt, ott a súlyommal kevésbé foglalkoztak. Ellensúlyozta az agresszív, sokszor bunkó viselkedésem, ami egyébként a sokéves csesztetés eredménye volt.

Aztán elkezdtem dolgozni. Bekerültem egy olyan helyre 20 évesen, ahol én voltam a. Legfiatalabb, mindenki más 30-40-50 fölötti volt. Ott újra az étkezésem és én voltam a fő téma. Ha salátát ettem, összetrombitálták a népet, hogy nézzétek, zöldséget eszik. Biztos fogyózik. Hát de így is kétszer kell ránézni, hogy észrevedd.

Ha hamburgert ettem, jöttek azzal, hogy el ne rontsam vele a gyomrom. Lényegében bármit ettem, volt valami megjegyzésük, ami baromira idegesítő volt.

Kb ekkor derült ki, hogy a pajzsmirigyem alulműködik, ami elvileg hirtelen nagy mennyiségű hízással is jár, de ez sem volt elég hozzá. (mondjuk a vérképen kívül semmi egyéb tünetem nem volt, és azóta sincs) 54-56 kiló voltam 168 centis magassághoz. Kb 14 éves korom óta.

Aztán elköltöztem az ország másik felébe... Itt senkit nem érdekelt a súlyom, az étkezési szokásaim, békén hagynak.

5 év ülőmunka miatt feljött még pár kiló, most 60-61 körül vagyok...a szüleim most ezzel basztatnak, hogy megasszonyosodtam...lóf@t... Csak 36 helyett 38-as nadrág kell.

2019. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket én úgy védem ki, hogy akkor most vékony vagyok? Tényleg fogytam? De jó. Ilyenkor meghökkennek és hagyják a témát.
2019. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ts minket nem védenek meg, mint a dagadékokat, hogy “lehet, hogy beteg, te bunkó!” Vagy “és? Ha így érzi jól magát nem tök mindegy?”

Nem. Ilyenkor a “bántalmazó” alá teszik a lovat, hogy “jaaa letolhatna pár sajtbureszt” stb... :)

2019. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!