Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a testalkat nagyon rossz? 18/L

Ez a testalkat nagyon rossz? 18/L

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam a kis melleim, sok bántást is kaptam érte, mai napig fájó pont ez nálam. Hiába edzettem rengeteget hasra, fenékre és azt gondolom, azon téren abszolút elértem a számomra ideális testalkatot, egy-két nagymellű lány láttán maximálisan megcsappan az a kevés önbizalmam is. Emiatt nem is volt rendes párkapcsolatom még, nem merek belevágni, félek a megcsalástól, hogy kihasználnak, hogy eldobnak egy jobbért.


Ezekhez a képekhez nagyon hasonlóak az én arányaim is:


[link]

[link]


Illetve, 170 cm vagyok és 52-3 kg.


2019. szept. 4. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem, vannak akiknek ez jön be. Itt minden kérdésre azt írják, hogy nekik csak a kismellűek tetszenek.
2019. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
54%
Nem.
2019. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy így fiatalon még úgy hiszed, hogy a férfiak mell méret alapján döntenek, de ez egyáltalán nem így van.

Szerintem tökéletes alakod. (tudom ez semmit sem számít egy idegen szájából) A többi már a személyiségeden múlik, illetve azon, hogy milyen emberekkel kezdesz.

2019. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%

Szerintem nincs vele semmi gond, inkább az önbizalmadat próbáldd növelni mintsem ezene gondolkodni, mert a pasik inkább az alacsony önbecsülés miatt fognak elhagyni mintsem a kis melled miatt.


Amugy meg egy természetes mellnagyság növelő , ha felszedsz 5kg és már is jobb a helyzet.

2019. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
A testalkatoddal szerintem semmi baj nincsen. Ha a melled ilyen csőmell formájú azon viszont csak egy plasztikai sebész tud segíteni sajnos 😔. Vagy egy jó melltartó, de attól hogy eltakarod még ugyan úgy szarul fogod érezni magad.
2019. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
A második képen lévő lányhoz nem tudnék vonzódni bármilyen szép arca is van, de kisfiú teste van.
2019. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
47%
Ilyenkérdéssel a tini kategóriában van a helyed. Lehet a szellemi színvonallal van a baj, ha felnőttek között keresgélsz, nem a melleddel.
2019. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Süket vagy. Ez tökéletes alkat, alak. Éljenek a kicsi cicik.
2019. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de rossz neked, hogy bombajó feneked van, cserélnél velem! Ez is csak öntömjénező kérdés, tudhatnád, hogy szinte minden pasi boldog lenne ilyen alakú nővel.
2019. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

Atyaég mennyi barom van itt. Ez nem csőmell, az teljesen másmilyen. Meg hogy "kisfiús". Mi ezen a kisfiús? Én még nem láttam kisfiút ilyen cicikkel. Melyik kisfiúnak ilyen?

Tény és való hogy különleges cici, de van akinek ez tetszik. Egyébként meg meg lehet szokni. Arcba is van aki elsőre csúnyának tűnik aztán valahogy meg lehet szokni.

2019. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!