Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm lábkörömre?

Műköröm lábkörömre?

Figyelt kérdés

Több ismerősömtől hallottam, hogy műkörmöt csináltat a lábkörmére. Illetve én fodrásznak tanulok és ahol a gyakszim van, ott egy csajszi műkörmözik-pedikűrözik és még ilyenkor, ősszel is megfordulnak nála, hogy építsen nekik a lábkörmükre műkörmöt. Nem a műkörömmel van bajom, nekem is van. De lábra nem értem minek, pláne ilyenkor...nyáron nekem is van géllakkom, de ilyenkor vagy natúr vagy sima lakkal kifestem, úgyse látják ősszel vagy télen.

Szóval akár tapasztalatból is...véleményeket várok, hogy miért jó építtetni lábkörömre műkörmöt (akár nyáron is)?



2019. okt. 20. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nincs, sose volt, szerintem jo nagy idiotasag. A kezen teljesen okes, de labon? Dobbenet.
2019. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Én se értem hogy minek műköröm làbra.

Alapból is vàgom meg reszelgetem hogy ne legyen sas körmöm, nem hogy még műkörmöt kérjek.XD

A sima géllak làbra az még el megy.

2019. okt. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valakik azért csináltatnak a láb körmükre is , mert vagy nem szép alakban nő, vagy valami okból csúnya és el akarja "takarni vele" korrigálni azt.

Most gondoljatok bele, hogy ha valakinek nagyon csúnya ott a körme ,deformált alakú , elszíneződött, akkor ha párkapcsolatban él tegyük fel , akkor azt a párja is látja és nem csak nyáron nyitott cipőben , hanem bizony télen is .Nem tudom , hogy ti hogy vagytok vele , de én inkább megcsináltatnám , korrigáltatnám műkörömmel , minthogy a pasim undorodjon a lábaimtól a körmeim miatt.

2019. okt. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam néha csinálni a vendégeimnek, de nem meghosszabítva, tehát nem műköröm, csak a természetes hosszra zselés megerősítés. De én csak a papucsos/szandis időszakban, mert a zselé kemény és kicsit vastagabb is, ezért ha cipőt kell húzni, megnyomhatja a lábkörmöt úgy, hogy akár le is eshet, de mindenesetre nagyon tud fájni.

Szóval én nem tartom jó ötletnek, le is szoktam beszélni róla a vendégeimet.

Egy vendégem van, akinek viszont a nagylábujjára mindig építek, mert nincs rajta rendes köröm, csak deformált.

2019. okt. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Mindenkinek igazad adok, természetesen az egészségügyi okból készült "lábujjműköröm" más mint ami szépészeti okból készült. :)

2019. okt. 21. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!