Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya, ha nincs műkörmöm?

Csúnya, ha nincs műkörmöm?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 17:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
25%
Lehetek, őszinte? Én kimondottan gusztustalannak tartom.
2019. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11: ha nincs műköröm vagy azt, ha van?
2019. okt. 27. 18:10
 13/23 anonim ***** válasza:
15%
Ha van.
2019. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Sok lánynak nem műkörme van csak géllakoztat, ami tartósabb, mint a sima lakk. Amúgy a műköröm akkor gáz, ha 1. le van nőve, 2. irreálisan hosszú 3. igénytelenül van megcsinálva.

Én is géllakoztatok, bár sokáig ellene voltam, de sokkal igényesebben néz ki a kezem, ráadásul nem pattan le 2-3 nap után, mint a sima lakk, illetve nincs mindig színe, van hogy sima franciát kérek.

Az, hogy nincs műkörmöd nem gáz, de ha szépek a körmeid, arra mindenki felfigyel. Egy sima manikűr is megvan egy ezres alatt.

2019. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#14: de nekik műkörmük van, ráadásul a hosszabb, giccsesebb fajtából.
2019. okt. 27. 18:43
 16/23 anonim ***** válasza:
14%
Ronda, mert látszik hogy mű. Ráadásul nekem mindig az az érzésem hogy alatta rohad :D
2019. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
Régen (középsuliban), mikor minden lánynak óriási, extravagáns műkörmeik voltak én is olyat akartam, irigy voltam, de ma már örülök, hogy nem csináltattam és inkább a természetes körmeimet növesztem meg és festem ki valami szép színre, sokkal elegánsabban néz ki.
2019. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha szép, formás körmeid vannak, annál szebb nincsen. Nekem azért van műkörmöm, mert a sajátjaim picik és gyengék, ha jó körmeim lennének, én sem műkörmöznék.
2019. okt. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Sokféle műköröm létezik, ezért vannak óriási különbségek.

A műanyag ragasztott valóban igen gáz, meg a lenőtt is, főleg, ha már 1-2 ujjról le is esett.

Az szintén borzasztó, ha valaki folyton rágja a körmét, és ennek a nyomát láthatjuk az ujjain.



Én azt utálom, ha minden köröm más színű egy felnőtt nő kezén, az nagyon infantilis.


A zselés, vagy porcelán köröm, vagy a géllakkozott, ha tehetséges a köröm készítője, akkor nagyon szép is lehet, ízléses és igényes. Nekem a francia köröm tetszik leginkább, mert mindenhez illik és nagyon szép, ápolt megjelenést ad egy nőnek.

2019. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha lerágott, töredezett kis körmeid vannak és mellé rövid, vastag virsliujjaid, akkor egy igényes, nem túl hosszú (max M-es), nem túl csicsás műköröm sokat javíthat a kezeid kinézetén.
2019. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!