Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnyának érzem magam, mit...

Csúnyának érzem magam, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

173 cm magas, kék szemű, barnás szőke hajú vagyok. Hormonális betegség miatt a számkörül pattanásos vagyok, mindent megteszek ellenük.

Szangvinikus személyiségem van, nagy önbizalommal. Viszont egyetlen önértékelési problémám, mint mindenkinek a társadalomban a kinézet. Lányokat is megszólítok, volt már barátnőm. Viszont most úgy már lassan 6 hónapja sehogy sem jön össze, még csak első randi sem, nem hogy második. Pár lánynál próbálkoztam, leszólítás, egyebek, viszont aki épp nem lerázott csak barátkozni akart. Vagy a randi invitálásom sem fogadta el. Most úgy elgondolkodva, azon vagyok, lehet a kinézetemmel van baj, amiből a maxomat kihozom. Válogatós nem vagyok, szívesen ismerkedek. Viszont ez olyan kettős mérce, hogy aki nekem tetszik, nekem nem, akinek tetszem, az nekem nem jó.


Így tulajdonképp a kíváncsiság megfűzött és szeretnék egy, olyan választ, h mit tehetnék még a kinézetemmel.

Min javíthatnék a kinézetemen, min nem.

Természetesen őszinte választ szeretnék, nem muszáj csak lányoknak írnia véleményt rólam, srácokét is megfogadom.

Megbántani akkor sem fogsz, h ha azt mondod, bocs csúnya vagy. Vagy, bocs nekem nem jössz be, de szerintem jól nézel ki. Szimplán csak a személyiségem miatt vagyok kíváncsi és építő kritikát kérek, amivel fejleszthetem magam.


Ha privátba írtok üzenetbe küldhetek képet, vagy akár FB linket is.


Legyen szép napotok


20/F


2019. nov. 8. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én szívesen mondok véleményt a külsődről. 19/L
2019. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mondok véleményt,a leírtak alapján nem annyira rossz a helyzet.
2019. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is :) szerintem csak szerencsétlen vagy mostanában

18L

2019. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!